Temsa yetkili servisleri buluştu

Temsa Ulaşım Araçlarının yetkili servisleri tesilcilerinin yeni dönem ve 2022 hedefleri için İstanbulda bir araya geldiğiği duyuruldu. 1 Şubat’ta yapılan toplantıya Türkiye’nin çeşitli illerinde faliyette bulunan 75 yetkili servis işletmesicisini katıldı. Toplantıda geçen yılın faliyetlerinin değerlendirildiği 2022 hedeflerine yönelik bilgiler paylaşıldı. Sabancı Holding ve PPF Group (Skoda Transportation) ortaklığıyla faaliyet gösteren TEMSA Ulaşım araçları bünyesinde Temsa tarafında üretilen otobüs grubu ve Fuso Canter hafif kamyonlar yer alıyor. Konu ile ilgili olarak ber basın bülteni yayınlandı. Bültende aşağıdaki bilgiler yer aldı.

TEMSA Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Önder Göker’in açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, ‘Müşteri Memnuniyeti’ ana temasına vurgu yapılarak Yedek Parça, Teknik Servis,Eğitim, Müşteri Memnuniyeti ve Servis İş Geliştirme konularında 2021 yılı değerlendirilmesi ile birlikte 2022 yılı vizyonu ,satış sonrası operasyon plan ve stratejileri paylaşıldı.

BAŞARININ SIRRI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDEN GEÇİYOR

Etkinlikte yaptığı konuşmada başarılı bir yılı geride bıraktıklarına dikkat çeken Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Önder Göker, satış sonrasında müşteri memnuniyetinin her zaman başarıyı beraberinde getirdiğine vurgu yaparak,“TEMSA olarak, ürün geliştirme süreçlerinde ve ürünlerin kullanımı boyunca müşterilerimizi dinlemeye, onların ihtiyaçlarına cevap vermeye özen gösterirken farkımızı satış sonrası hizmetlerde verdiğimiz hızlı , şeffaf ve farklı hizmetlerle gösteriyoruz ” dedi.

“2022 yılında ekiplerimiz ile birlikte sahaya daha fazla inerek hem yetkili servis teşkilatımızın hemde müşterilerimizin yanında olacağız,müşterilerimizi odağımıza alıp, 7/24 kesintisiz satış sonrası hizmetler operasyonlarımızla onların yanlarında olduğumuzu hissetireceğiz” dedi.

Haber Alt Paylaş

Benzer yazılar