Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den Eylül ayına özel fırsatlar

Slider-Altı

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, 2020 model çekici/inşaat ve kargo kamyonlarında Eylül ayına özel, kasko ve servis paketli kampanya. Otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerine Eylül ayına özel fırsatlar

 Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, 2020 model çekici/inşaat ve kargo kamyonlarında Eylül ayına özel, kasko ve servis paketli kampanya sunuyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Aksaray’da üretilen Mercedes-Benz 2020 model yılı çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Eylül ayında geçerli olacak, kasko ve servis paketini kapsayan özel finansman kampanyası düzenliyor. Bu kampanya çerçevesinde 500.000 TLkredi tutarı, 24 ayvade, %1,09 faiz oranı ile yeni bir Mercedes-Benz kamyon sahibi olunabiliyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla Eylül ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle bir Vito’ya sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı araçlarından olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 150.000 TLkredi için, 24 ayvade ve %0,99faiz avantajından faydalanabiliyorlar.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde, 150.000 TLkredi için, 24 ayvade ve %0,95faiz avantajından faydalanabiliyorlar.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel, % 1,19 faiz oranı ve 1.948 TL’den başlayanaylık ödemelerle ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

 

Mercedes-Benz Otomobil kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, 0 km otomobil alımlarında Eylül ayına özel finansman seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz A-Serisi Hatchbackve Sedansahibi olmak isteyenler için 240.000 TLkrediye 12 ayakadar %1,09faiz oranı sunuluyor. Mercedes-Benz CLA ve Yeni GLAiçin ise Eylül ayına özel olarak 270.000 TLiçin 36 ay%1,29faizli kredi imkanı sunuluyor. Yeni GLBmodelinde ise Eylül ayında 300.000 TL, 36 ay %1,29faizli kredi imkanı mevcut. Mercedes-Benz C-Serisiotomobillerde ise 300.000 TLkrediye bu aya özel 12 ay %1,09 faizli çok cazip kredi fırsatları sunuluyor. E-Serisisahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde, Eylül ayına özel olarak 400.000 TL’ye 12 ayakadar%1,09 faiz oranı fırsatı sunuyor. 

Mercedes-Benz Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise 48 ay %1,39 faizoranından faydalanılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr/otomobilziyaret edilebilir.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir