Petrol Ofisi “Siftah Liderden” kampanyası ile çarkların dönmesine katkı sağlıyor

Petrol Ofisi, ‘Siftah Liderden’ kampanyası ile çarkların dönmesine katkı sağlıyor:
17 BİN USTANIN SİFTAHI LİDERDEN kampanyası ile Petrol Ofisi, kara, hava, deniz taşıtları yakıtları, madeni yağ alanlarında kesintisiz sürdürdüğü hizmetler, attığı farklı adımlar ve İTÜ Çekirdek iş birliği ile pandemi mücadelesine verdiği desteğe, düzenlediği ‘Siftah Liderden’ kampanyası ile bir yenisini ekledi. Sektör Lideri, ‘yeni bir başlangıç olsun’ hedefi ile 22 Haziran’da başlattığı kampanyada, Türkiye’nin dört bir yanındaki oto sanayi siteleri ve özel servislere giderek koşulsuz ve ücretsiz olarak motor yağı  dağıtmaya başladı.

Kampanya kapsamında, ayırt edilmeksizin 17 bin ustaya, hizmet verdiği araç tipine göre 4 litrelik Maxima CX 5W-30 ya da 7 litrelik Maximus
TDE 15W-40 ile birlikte 1’er kutu maske de dağıtılacak. ‘Siftah Liderden’ kampanyası kapsamında ücretsiz dağıtılacak motor yağları,  oluşturdukları 3 milyon TL’lik değer ile yeniden hareketlenen iş yerlerinde çarkların daha hızlı dönmeye başlamasına katkı sağlıyor.

Lider olarak şirket hedeflerinin yanı sıra sektörüne, ülkesine, paydaşlarına, müşterilerine fayda sağlamak gibi sorumluluklar taşıdıklarını da vurgu yapan Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, “Bu yaklaşımla attığımız adımlardan biri de, kötü günde hep yanlarında olduğumuz ustalara yönelik oldu. Siftah Liderden kampanyamızla, hiçbir ayrım yapmadan ücretsiz olarak dağıttığımız motor yağlarımız ile bu zorlu döneme yeni bir başlangıç olsun, bereket getirsin istedik” dedi.

Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinin lideri Petrol Ofisi, ülkemizin içinden geçtiği bu zorlu süreçte yurdun dört bir yanında 7/24 kesintisiz hizmeti ve dolaylı katkılarının yanı sıra İTÜ Çekirdek iş birliği ile doğrudan destek verdiği pandemi ile mücadeleye şimdi bir yenisini ekledi.
Lideri olduğu madeni yağlar sektöründe de öncülük misyonunu sürdüren Petrol Ofisi, düzenlediği ‘Siftah Liderden’ kampanyası ile ustalara destek oluyor.

Petrol Ofisi, 22 Haziran’da başlattığı kampanya ile oto sanayi siteleri ve özel servislerden oluşan 17 bin noktaya, koşulsuz ve ücretsiz olarak, hizmet verilen araç tipine uygun motor yağlarını dağıtıyor. Hareketlenmeye başlayan iş yerlerinde çarkların yeniden dönmeye başlamasına, ivme kazanmasına katkı sağlamayı amaçlayan ‘Siftah Liderden’ kampanyası, sektöre ve ekonomiye de bir anlamda can suyu veriyor.

Türkiye’nin dört bir yanında, 17 bin ustaya dağıtılacak

Petrol Ofisi kampanya kapsamında otomotiv ustalarına, gerçek tüketiciler tarafından ‘Yılın Seçilmiş Ürünü’ unvanına layık görülen Maxima CX 5W-30 motor yağını, özel tasarım etiketleriyle dağıtıyor. ‘Siftah Ürünü 2020’ özel etiketinde Petrol Ofisi’nin, bu zorlu dönemde birlik, beraberliğin önemine vurgu yaptığı ve gelecekteki sürprizler için ustalara özel sosyal medya hesabına davetin de
bulunduğu bir mesajı da yer alıyor. Kampanyada ödüllü Maxima CX 5W-30 motor yağından 4 litrelik ambalajlarda toplam 13 bin adet dağıtılacak.

‘Siftah Liderden’ kampanyasında, ağır ticari araç ustaları da unutulmadı. Ağır ticari araçlara ideal çözümler sunan Maximus TDE 15W-40 motor yağı da 7 litrelik ambalajlar içinde toplam 4.000 adet dağıtılacak. Kampanya kapsamında ustalara, Petrol Ofisi’nin Maxima ve Maximus motor yağlarıyla birlikte, iş yerlerinde kullanmak üzere 1’er kutu koruyucu maske de dağıtılıyor.

‘Siftah Liderden’ kampanyası ile sektöre 3 milyon TL’lik can suyu

Sektör lideri olarak sorumluluk taşıdıklarına vurgu yapan Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, “Petrol Ofisi, iyi günde olduğu gibi kötü günde de ülkesinin, paydaşlarının, müşterilerinin hep yanındadır.
Dünya ve ülkemiz, her açıdan zorlu bir süreç geçiriyor. Pandemiye karşın bu zorlu mücadele, sağlık alanında olduğu gibi ekonomi alanında da önemle sürdürülüyor. Yeni normalleşmenin başladığı bugünlerde, paydaşlarımız olan otomotiv sektöründe de işler yeniden hareketlenmeye başladı. Sektör lideri olarak biz de hem ekonomi çarklarının dönmesine katkıda bulunmak,
hem de ustalarımıza yeni bir başlangıç olsun, bereket getirsin hedefi ile ‘Siftah Liderden’ kampanyası düzenledik. Türkiye’nin dört bir yanında, ayırt etmeksizin oto sanayi siteleri ve özel servisler başta olmak üzere toplam 17 bin iş yerine, Maxima ve Maximus motor yağlarımızı, koruyucu maskelerle birlikte ücretsiz olarak dağıtıyoruz. ‘Siftah Liderden’ kampanyamız ile ekonomiye ve sektöre ustalarımız aracılığıyla 3 milyon TL’lik bir ekstra katkı sağlamış olacağız” dedi.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

1 Yorum

 1. Avatar
  Ahmet YAYLA

  Petrol ofisi ekibini kutlarım. Sanayi sitesi değerli ustalarımızı memnun edecektir.
  Isı enerjisini mekanik enerjiye çeviren makinaya motor diyorsak değerli ustalarımız yağı motorda kullanarak takibini yapacaklardır.
  Ülke çapında tüm ustalarımıza selam eder, Sağlık, sıhhat, başarı ve bol kazançlar dilerim.
  Ayrıca, ülkemizin devlet üreticisi olan Petrol ofisi ayni dileklerimi iletirim.
  1970 yılından önce, ADF fabrikasında Bakım evi 981 ünitesinde hizmet verirken gelen yazı üzerine tüm tezgahlarda petrol ofisi yağları kullanılması istenmiş idi. Tüm değişik firma yağlarını petrol ofisi yağlarına dönüştürerek çalışmalar yapılmıştır. Hiç bir sorun olmadan davam etti.
  Yalnız, oksijen ürettiğimiz kompresörde yüksek sıcaklık oluştuğundan Fabrika müdürlüğüne yazılı bildirdim, yine mobil yağına dönerek normal sıcaklıkta kompresör çalışarak oksijen üretimine devam edildi. Mobil yağını analizi için petrol ofisine gönderildi.
  Bu zaman için de Ankaradan gelen yazı neden mobil yağı kullanıldı yazısı gelince, yazdığım yazının iletilmesini istedim.
  Özel üç firmadan gelen teklif üzerine değerli Hocam Necmi Arık mekanı Cennet olsun. MAHLE pistonu tercih etmemi tavsiye ederek Almanya stajı dönüşü MAHLE piston firmanın kuruluşunu gerçekleştirdik.
  Temenni ederimiki inşallah ben ayrıldıktan sonra Petrol ofisi muadil mobil yağı yerine yağı geliştirip oksijen kompresöründe kullanılması sağlanmıştır.
  MAHLE PİSTON, İSTANBUL MOTOR PISTON, GOETZE SEGMAN, FEDERAL MOĞUL VE MOPİSAN MAHLE VE MAHLE OLARAK hizmet verip emekli oldum.
  Tüm çalışanlara sağlık, sıhhat başarılar dilerim.
  Saygılarımla,

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir