Yalçın Treyler’den 21 metrelik lowbed teslimatı

Yalçın Treyler, Yoldere firmasının ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlayıp üretti 6 akslı lowbed aracı YALCIN 6DDUZ teslim edildi!

Bu güçlü araç, hidrolik deveboynu, hidrolik süspansiyon sistemi, 65 ton yasal, 80 ton teknik taşıma kapasitesi, 12 metre platform boyu ve 21 metreye kadar uzayabilme özelliği ile ağır yük taşımacılığında sınırları zorluyor.

Yalçın Treyler üretim ve ürün yelpazesini geliştirme ve satış ve teslimatlarla yoluna devam ediyor. Yalçın Treyler Yoldere için üretip teslim ettiği lowbed ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada ‘Yoldere firmasına Yalçın Trailer’i tercih ettiği için teşekkür ederiz. Yerel işletmelerin başarısına katkıda bulunmak bizim için büyük bir mutluluk. Daha nice başarılı projelere birlikte imza atmak dileğiyle!’ ifadelerine yer verildi.

YALCIN 6DDUZ lowbedlerle ilgili teknik özellikler arasında çift pompalı otomatik yağlama sistemi, uzun ömürlü ve sorunsuz çalışma, 4 adet konteyner kilidi ise araca konteyner taşıma kapasitesi, çok yönlü kullanım imkanı, Tridec marka hidrolik dümenleme sistemi ile dar alanlarda ve zorlu yol koşullarında üstün manevra kabiliyeti, hidrolik yükleme rampaları, yükleme ve boşaltmayı hızlı ve güvenli hale getiren işleri kolaylaştıran ve kısaltan ve yükleme zorlanmalarını önleyen, hidrolik kaydırma mekanizması vurgulandı.

Haber Alt Paylaş

Benzer yazılar