Treyler bağlamada yenilik

Ekipman uzmanı JOST, butonlu treyler bağlama yeniliğini başlattı.

JOST KKS, bağlama ve ayırma sürecini otomatikleştiren uzaktan kumandalı bir römork bağlama çözümüdür.Bu gelişme, bir treylerin değiştirilmesi için gereken süreyi yarıya indirerek, bağlama / ayırma ile ilgili tüm fiziksel olarak zorlu faaliyetleri ortadan kaldırma potansiyeline sahiptir.

Ayrıca nakliye sırasına, sürüşe ve sele süresine bağlı olarak kamyon gezisi başına maliyetleri neredeyse yarıya indirdiği bildiriliyor.Ürünün özü, denenmiş ve test edilmiş, güvenilir ve son derece işlevsel olan yüksek kaliteli 2 ″ döküm eyer kaplin KKS 42’dir. JOST’a göre KKS Bağlayıcı ile birlikte, Sensoric, LubeTronic ve pnömatik açma silindiri ile devrim niteliğindeki sensör bağlantı sistemini oluşturur.

Eşsiz KKS Konektörü, römorkun gövdesinin altına takılıyor

JOST, “Kamyon ve treyler arasındaki tüm mekanik, elektrik ve pnömatik bağlantıları otomatik olarak ve kesinlikle güvenli bir şekilde kurar, böylece hava, elektrik ve ABS / EBS için spiral hatlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır.Viraj alırken tüm kablo ve hortum çözülmesi römork zemininde gerçekleşir. Ve sistem dümdüz ileri yönde otomatik olarak sıfırlanıyor. “dedi.

KKS ayrıca krank ihtiyacını da ortadan kaldırıyor.

JOST, “Bu, aynı zamanda KKS uzaktan kumandası ile kontrol edilen ve zaman alıcı ve fiziksel olarak yorucu krankın yerini alan bir elektrikli destek vinci olan sağlam KKS E-Drive modülü ile sağlanır ve krankı ortadan kaldırarak, alan gereksinimi büyük ölçüde azaltılır.” ifadelerini kullandı

Benzer yazılar