Thermo King’ten NRMM Stage V uyumlu üniteler

Logo Sağ

Thermo King, Avrupa Birliği Parlamentosu tarafından yürürlüğe alınan yeni emisyon mevzuatına tam uyumlu ünitelerini kullanıcıların beğenisine sunmaya başladı.

Thermo King, soğuk taşımacılık sektöründe yeni emisyon mevzuatının yükümlülüklerini tam olarak yerine getiren ilk marka olduğunu belirtiyor. Yakıt verimliliğini arttıran tasarım değişiklikleri sayesinde tüm kamyon ve treyler ürünlerinin soğutma kapasitesi veya performansından ödün vermeden tam uyumlu hale getirmiş olduğunu belirtiyor. Bu sayede, Thermo King üniteleri ile Avrupa Birliği üye ülkelerine hizmet veren müşterilerinin, emisyon kanunlarına uyum sağlamış olduklarından emin olmalarını sağladığını ifade ediyor.

Diğer şirketler ürünlerini düzenli bakım ve ilave servis gerektirecek ek bileşenler ile donatırken Thermo King, sürdürülebilir bir tasarım çözümü bulunduğundan emin olduğunu ifade ediyor. PIEK sertifikalı ekipmanlar sayesinde düşük emisyon bölgelerine de erişim imkanı bu soğutucu ünitelerine sahip olan treylerler girebiliyor.

Müşterilerinin Endişelerini Ortadan Kaldırıyor

Thermo King, yeni yönetmelik gereği birçok ekipmanı kontrol etme ve gerektiğinde ek bakım yapma gibi zorlu süreçler hakkında endişesi olan müşterilerine güven vermek için bir çok değişikliğe gitmiş bulunuyor. 2018’den beri kamyon ve treyler ünitelerini NRMM Stage V ile uyumlu olarak üretiyor ve Stage V sertifikalı GreenTech ™ motorlara bu soğutucu makinaların sahip olduğunun garantisini veriyor.

Benzer yazılar