Schmitz Cargobull’dan Blue River’a elektrikli yarı römork

Tamamen elektrikli ilk Schmitz Cargobull S.KOe COOL yarı römork Romanya’da teslim edildi.  Schmitz Cargobull AG’nin diğer temsilcileriyle birlikte, Orta Avrupa Bölge Direktörü Roland W. Schacht ve Schmitz Cargobull Romanya Bölgesel Ürün Pazarlama Müdürü George Badea, tamamen elektrikli yarı römorku Blue River nakliye şirketi Genel Müdürü Alexandru Păun’a teslim etti. Ciorogarla’daki Schmitz Cargobull tesisinde düzenlenen etkinlikte, tamamen elektrikli yarı römorkun avantajları ayrıntılı bir şekilde sunuldu ve işlevselliği uygulamalı olarak gösterildi.

 Schmitz Cargobull Romanya Bölgesel Ürün Pazarlama Müdürü George Badea, chmitz Cargobull Orta Avrupa Bölge Direktörü Roland W. Schacht, Blue River nakliye şirketi Genel Müdürü Alexandru Păun, Schmitz Cargobull E-Mobility ve Güç Elektroniği Mario Ott, Schmitz Cargobull Productmanager Productline Kapalı Kasa Yarı Römork Carsten Krieger ve Schmitz Cargobull Soğutma Ünitesi Kuzey Batı Avrupa Bölge Müdürü S.CU Tom Mohl.

Emisyonsuz soğutmalı kapalı kasa yarı römork, Romanya’daki Blue River şirketine teslim edildi.

Orta Avrupa Bölge Direktörü Roland W. Schacht, “Blue River ve Schmitz Cargobull uzun yıllardır iş ortakları ve Blue River’a S.KOe tamamen elektrikli frigorifik kasalı treyler şeklinde sıcaklık kontrollü nakliye için verimli ve sürdürülebilir bir araç sağlayabildiğimiz için mutluyuz. ” dedi.

Blue River nakliye şirketi Genel Müdürü Alexandru Păun, “Blue River için geçen yıl, yeniden konumlandırma ve cesur kararlar yılıydı. Romanya’da yük taşımacılığının elektrifikasyonunu ilerletmeye devam etmek ve böylece tüm taşımacılık endüstrisi için bir ölçüt olarak hareket etmek istiyoruz. Tamamen elektrikli soğutmalı kutu Bu uzun vadeli sürdürülebilirlik stratejisinin bir parçası ve Blue River’ın bu aracı filosuna ekleyen ilk Rumen nakliye şirketi olmasından memnunuz”, diye açıklama yaptı.

Schmitz Cargobull, uzun yıllardır sürdürülebilir ve enerji açısından verimli nakliye çözümleri için araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyor ve bu da onu treyler endüstrisinde yenilikçiliğin öncülerinden biri yapıyor. Schmitz Cargobull Romanya Bölgesel Ürün Pazarlama Müdürü George Badea, “Yeni tamamen elektrikli S.KOe COOL yarı römorkumuz, sürdürülebilirlik ve en son teknolojiye olan bağlılığımızın açık bir göstergesidir” dedi.

Tamamen elektrikli S.KOe COOL yarı römork, entegre güç elektroniğine sahip tamamen elektrikli bir soğutma ünitesi, yüksek voltajlı bir batarya ve bir dingil jeneratörü ile donatılmıştır ve bu da onu emisyonsuz hale getirir. Elektrikli araç ayrıca son derece sessizdir ve bu nedenle kentsel alanlarda sabahın erken saatlerinde ve akşam geç saatlerde teslimat yapılmasını sağlar. Elektrikle çalışan S.CU ep85 soğutma ünitesi, yükün emisyonsuz soğutulması ve ısıtılması için tasarlanmıştır ve 15.800 Watt’a kadar soğutma kapasitesi ve 10.500 Watt’a kadar ısıtma kapasitesi sunar. Destek vincindeki aküler, dizel deposunun yerini alır ve ayrıca 36 paletlik alana sahip ek bir palet kutusu takma seçeneği sunar. Elektrikli Schmitz Cargobull treyler aksı, diğer şeylerin yanı sıra, frenleme sırasında enerjiyi geri kazanır, 

Yarı römork üretiminde pazar lideri olan Schmitz Cargobull, dünyanın her yerindeki müşterileri için güvenilir ve yenilikçi nakliye çözümleri sunuyor. Yarı römork imalatında 130 yılı aşkın deneyimi ve kendini işine adamış profesyonellerden oluşan bir ekibiyle Schmitz Cargobull, ürünlerinin kalitesi, performansı ve yenilikçiliği ile tanınmaktadır. 
 
Altyazı: soldan: George Badea, Bölgesel Ürün Pazarlama Müdürü Schmitz Cargobull, Roland W. Schacht, Orta Avrupa Bölge Direktörü Schmitz Cargobull, Alexandru Păun, Genel Müdür Blue River, Mario Ott, E-Mobility ve Güç Elektroniği Schmitz Cargobull, Carsten Krieger, Productmanager Productline Kapalı Kasa Yarı Römork Schmitz Cargobull, Tom Mohl, Kuzey Batı Avrupa Bölge Müdürü S.CU – Soğutma Ünitesi Schmitz Cargobull

Haber Alt Paylaş

Benzer yazılar