Krone Telematik, hepsi bir arada çözüm sunuyor

Gecici

Farklı telematik sistemlerini tek bir portal çözümü üzerinden kolayca yönetebilmek için Krone Telematics, üreticiden bağımsız bir platforma güveniyor. Burada, çeşitli bağımsız çözümler, hepsi bir arada bir çözümde birleştirilir. Kullanılan araç tipi, üretici veya telematik kutusu ne olursa olsun, kullanıcı bireysel, kullanıcıya özel erişime sahiptir ve sağlanan tüm verilere erişebilir. Krone Telematik Portalı ile filo operatörleri her zaman araçlarının genel görünümüne sahip olur ve Krone Telematik Uygulaması ile veriler her zaman hareket halindeyken de kullanılabilir.

Krone Telematik, telematik fonksiyonları ile filo operatörlerinin her zaman nakliyelerinin konumu, durumu ve hatta sıcaklığı üzerinde çevrimiçi kontrol sahibi olmalarını sağlar. Modüler yapı sayesinde kendi özelleştirilmiş paketlerini bir araya getirebilirler. Veri yoğun sıcaklık kontrollü taşıma için uygun ek modüller vardır.

Krone Telematics’in esnek yazılım mimarisi, nakliye ve lojistik şirketlerinin nakliye yönetim sistemlerinin yanı sıra ortakların – örneğin internet portallarının – kolayca bağlanabileceği açık arayüzler sağlar. Esnek standart arayüzlere ek olarak, bireysel uyarlamalar da mümkündür. Bu esnekliğe rağmen mümkün olan en yüksek siber güvenliği sağlamak için büyük çaba sarf edilmektedir. Örneğin, arka uç sunucusuna şifreli aktarım, cihaza özel bir kimlik doğrulama belirteci tarafından gerçekleştirilir.

Son derece sağlam ve arıza emniyetli ve aynı zamanda çok güçlü olan Krone Smart Collect (KSC) telematik ve tanılama ünitesi, Krone Group’ta özellikle büyük tarım makinelerinde özellikle yoğun veri kullanımı için tasarlanmış, araca monte edilmiştir. Diğer bir öne çıkan özellik ise, kendi güç kaynağı olmayan takas gövdeleri ve konteynerler için geliştirilmiş bakım gerektirmeyen GPS çözümü KSC Solar’dır. Dahili güneş paneli, Blue-Tooth sensörlerinin bağlanabilirliği ve aygıt yazılımı ve konfigürasyon güncellemelerini “havadan” alma yeteneği sayesinde bu ünite tamamen kendi kendine yeterlidir ve kurulumdan sonra esnek bir şekilde kullanılabilir.


  
                    					    
Gecici

Benzer yazılar

Gecici