Krone, İtalya’da yedek parça işini genişletiyor

Krone ve Realtrailer, Krone Trailer Service Italia S.R.L. adlı yeni bir şirket kuruyor Krone, İtalya’da yedek parça işini genişletiyor.

Yeni şirket Krone Trailer Service Italia SRL, 2024’ün dördüncü çeyreğinden itibaren Mantova’da faaliyete geçecek. Toplam 2.000 m2 kapasiteli bir yedek parça merkezi işletilecek.

Avrupa’da treyler üretimi ve satışının en etkili markalarından olan Krone hizmet işbirliklerini artırmaya ve hizmet ağı ve yelpazesini geliştirmeye devam ediyor. Krone çalışmaları ile ilgili gelişmeleri bir basın bülteni ile duyurdu. Duyuruda servis ve yedek parça iş faaliyetlerimizin genişletilmesi aynı zamanda “Krone Trusted” markasını güçlendirmeye de yardımcı olacak. Krone, müşterilerine daha rekabetçi bir yaklaşım sunmayı hedefliyor. Bu, yedek parça teslimat sürelerini kısaltacak ve yedek parça teslimatlarını 24 saat içinde veya bir gece içinde standart hale getirileceği vurgulandı. Krone yetkililerinin açıklamalarına yer verildi.

Krone Ticari Araç Grubu Genel Müdürü Ralf Faust. “Amacımız, müşterilerimize yönelik yedek parça çeşitliliğini daha da iyileştirmek ve İtalya ve komşu ülkelerde yedek parçaların hızlı erişimini önemli ölçüde artırmaktır, Krone Trailer Service Italia SRL, sadece yerel müşterilere değil, aynı zamanda tüm uluslararası Krone müşterilerine de daha iyi destek sağlayacak” diyor.

Krone Güneydoğu Avrupa Bölgesi Müdürü Julian Dango, yeni şirketi Krone markasının daha ileri gelişimi için önemli bir destek olarak görüyor: “Yeni şirketin ortak kuruluşuyla Krone ve ortağımız Realtrailer, Real Trailer’ın pazar ve çalışan uzmanlığını Krone’un süreç ve depo yönetimi alanındaki deneyimiyle birleştirerek güçlerini birleştirmek istiyor. Bu temel üzerinde mevcut ağımızı aşamalı olarak genişleteceğiz ve müşterilerimize yeni ve genişletilmiş hizmetler sunabileceğiz.” dedi.

Realtrailer SRL CEO’su Stefano Savazzi ise: “Krone ile olan iş ortaklığımız ve yedek parça sektöründe yeni bir şirket kurma konusundaki memnuniyetimizi dile getiriyoruz. Takımımızın güçlerini Krone’un geniş uzmanlığıyla birleştirmenin, hizmetlerimizi önemli ölçüde geliştirmemizi sağlayacağına inanıyoruz. Bu sayede müşterilerimize birinci sınıf, rekabetçi, verimli ve zamanında destek sunabileceğiz; aynı zamanda İtalya genelindeki atölye ağımızı ve varlığımızı güçlendireceğiz.” dedi.

Haber Alt Paylaş

Benzer yazılar