Kässbohrer’den Move Intermodal’e 125 Kayar Gövde (Swap Body)

Avrupanın en  geniş ürün gamına sahip olan Kässbohrer ürün geliştirme ve özel çözüm oluşturma özelliği ile Avrupalı rakiplerinden farklı bir konumda. Markanın bu özelliği Kässbohrer’in yeni ürünler ile hem eski hem yeni müşterilere etkin hizmet vermesini sağlıyor. Kässbohrer markalı ve Trailer Innovation 2021 ödüllü 125 adet  Swap Body Belçika merkezli nakliye şirketi Move Intermodal, filosuna eklendi.

Konu ile ilgili olarak Avrupalı sektörel yayınlarda haberler yer aldı. Move Intermodal CEO’su Luc Driessen ve Kässbohrer’de Özel Müşteri Yönetimi Başkanı Mehmet Önen bu işbirliği hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Move Intermodal, Benelüks, İtalya, İspanya, İskandinavya, Almanya, Slovakya, İngiltere ve Türkiye’de faaliyet gösteriyor.

Luc Driessen, “Move Intermodal olarak, güvenilir ortağımız Kässbohrer ile güvenli rulo nakliyesi için  kullanacağımız ürünü geliştirdik. Kässbohrer rulo swapbodiy , daha verimli rulo taşıması ile birlikte , aynı zamanda genel kargo taşımacılığı için de uygun.  İç yüksekliği ve yükleme alanı ile zaman tasarrufu sağlıyor. Tecrübemiz neticesinde filomuza 125 yeni K.SWAU CC aracı eklemeye karar verdik. dedi.

Tırsan Avrupa Kassböhrer Yöneticisi Mehmet Önen “ Move Intermodal’ 10. yılını ‘Senkromodaliteyi Kutlayalım’ sloganıyla kutluyoruz. 10. yıldönümünde ürünlerimizle  müşterilerimize en iyi hizmeti sunduğumuz ve  bir kez daha işbirliği yaptığımız için çok mutluyuz. Kässbohrer olarak müşterilerimizin çok yönlü gereksinimlerini karşılıyoruz.  En güvenilir ve yenilikçi araçları hayata geçirmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.Bu bağlamda, Move Intermodal’ın bobin taşıma sektöründeki uzmanlığı, bilgi birikimi ve mühendislik mükemmelliğimizle, çevre dostu operasyonlar için ilk ve tek 45 ft. Bobin Değiştirme Gövdesi’ni gururla geliştirdik.

Bu araç, intermodal rulo taşımacılığı için intermodal de en güvenli seçim.  “K.SWAU CC, entegre bir rulo kuyusu ile sunuluyor. K.SWAU CC yenilikçi özellikleri ile en büyük kapasiteye sahip ilk ve en güvenli araçtır. K.SWAU CC, alüminyum bobin kuyu kapaklarıyla bile 7,2 ton forklift kapasitesine dayanıklılığı ile genel kargo taşımacılığı için mevcut ve operasyonel esnekliği artırıyor. Toplam 30 ton kapasiteli yenilikçi şasi tasarımı ile intermodal rulo taşımacılığı için geliştirilmiştir.  Coil Swap Gövdemiz 4.500kg dara ağırlığı ile operasyonel verimliliğe katkı sağlayan sağlamlığıyla fark yaratıyor.

“Değerli müşterimiz Move Intermodal’ın 10. yıl dönümünü kutluyoruz. Onları önümüzdeki yıllarda da yenilikçi araçlarımız ve satış sonrası hizmetlerimizle desteklemeye kararlıyız.” Şeklindeki açıklamalar yer aldı

Haber Alt Paylaş

Benzer yazılar