Egeli lojistikçi Tırsan filosuna 110 araç daha ekledi

Yurt içi ile birlikte başta Almanya, Hollanda, Yunanistan, Lüksemburg, Slovakya, Fransa, Makedonya, Bosna-Hersek, Arnavutluk, Avusturya, Belçika ve İtalya’ya ağırlıklı olarak otomotiv, yedek parça, tekstil ve gıda taşımacılığı hizmeti veren Egeli Ars-Pet Lojistik, yeni  araç yatırımı ile filosundaki Tırsan araç sayısını 330’dan 440’ca yükseltti.

Treylerler multimodal taşımalara uygun

Ars-Pet’in yeni araçları Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerlerden oluşuyor.  Tren Yükleme Sistemi opsiyonu ile filo yönetiminde esnekliği artırmak üzere geliştirilen bu araçlarda sunulan opsiyon içerisinde, 2 x 2 adet Tren Vinç Bağlantı noktası ile Tren Yükleme için özel tasarlanan dingil hava yastıkları da bulunuyor. Sistem, “e-f-g-i” vagon tipleri ve P400 tünel tiplerine de uyumlu.

Araç, EN 29367-2 normuna uygun 2 x 4 adet Ro-Ro halkası ile de donatılmış. Koruyucu galvaniz kaplı çelik tampon kızakları, Ro-Ro operasyonlarında tampon hasarlanmalarını engelliyor.

Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde, 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliğiyle de kullanıcısına maksimum verimlilik sunuyor.

Tabanı 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı olan aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı.

Taşınan yüklerin güvenliği ise her biri 2,5 ton kapasiteli 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix sistemi ile Code XL standartlarında sağlanıyor.

Uzun soluklu verimli işbirliği

Yeni araçların teslimatı dolayısıyla Ars-Pet Lojistik’in İzmir’de bulunan merkezde, firma sahipleri Aslan Savaşan, Cem Savaşan, Genel Koordinatör Can Erbak ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç’un katılımıyla bir tören düzenlendi.

Filosundaki tüm treylerler Tırsan marka olan firmanın sahiplerinden Aslan Savaşan; “75 yıllık köklü bir firma olarak, filomuzda bulunan ileri teknoloji ile donatılmış araçlarımız ve İtalya’da bulunan ofisimiz ile müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırıyor ihtiyaçlarına en uygun hizmet ve çözümleri üretiyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere başta Almanya, Hollanda, Yunanistan, Lüksemburg, Slovakya, Fransa, Makedonya, Bosna-Hersek, Arnavutluk, Avusturya, Belçika ve İtalya ülkelerine; ağırlıklı olarak otomotiv, yedek parça, tekstil ve gıda taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Filomuzda şu anda bulunan 330 adet Tırsan aracımızın performansından çok memnunuz, yeni yatırımımızla filomuzu 440 araca büyüttük. Tırsan araçlarının, sağlamlığının yanı sıra düşük işletme maliyeti ve yüksek ikinci el değeri de firmamız için büyük avantaj. Ayrıca Tırsan, sahip olduğu en geniş servis ağı ile firmamızın tüm operasyonlarını her zaman tam destekliyor” dedi.

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç konuşmasında, “Ars-Pet Lojistik ile yeni bir iş birliğine imza atmaktan dolayı gururluyuz. Uzun yıllardır karşılıklı güvene dayanan nakliye sektörünü ileriye taşıyacak çalışmaları beraber yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin güvenilir lideri Tırsan olarak, ödüllü Ar-Ge Merkezimizde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda son teknoloji ürünler geliştiriyoruz. Bugün teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride aracımız da en ince ayrıntısına kadar müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak için dizayn edilmiş ve en kaliteli şekilde üretilmiştir. Multi Ride araçlarımız her türlü çekici tipinde kullanılabilir özelliğe sahip, bu sayede müşterimiz operasyonlarını daha kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirerek zamandan da tasarruf edebilecektir. Öte yandan araçlarımızın üretiminden, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerde 7/24 müşterilerimizin yanındayız. Ars-Pet firmasının yatırımında yine Tırsan’ı tercih etmesinden büyük memnuniyet duyuyoruz ve iş birliğimiz uzun yıllar sürecek şekilde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Benzer yazılar