Çiçek taşıma zamanı

Mardin merkezli uluslararası taşıma firması İmsan Group, yeni araç yatırımını Tırsan’ın Çiçek Taşıyıcı Frigo araçlarına yaptı. İmsan’ın 8 adet yeni çiçek taşıma yarı römorku Adapazarı Fabrikası’nda; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, İmsan Group Yönetim Kurulu Başkanı Kerem İmrak, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa İmrak ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç’un katıldığı bir törenle teslim edildi..

Çiçek Taşıyıcı Frigo T.SRI F

Çiçek taşımacılığına uygun olarak; 2.500 mm iç genişliğinde ve 45 mm panel kalınlığında üretilen yeni Tırsan Çiçek Taşıyıcı Frigo aracının, kompozit profiller ile güçlendirilmiş panelleri yüksek mukavemete sahip. Code XL yük güvenliği sertifikalı araç en narin ürünlerin taşınmasında, tam güvenlik sağlıyor.

T.SRI F Frigo araçlarda, standart olarak; 2.700 mm iç net,2.500 mm iç genişlik, 7.2 ton taban dayanımlı kolay temizlenebilen tek parça alüminyum taban, 500 litre alüminyum mazot deposu, LED ışıklarla donatılmış çelik yemek dolabı, çift paslanmaz boru kilit sistemine sahip güçlü arka kapı, havalandırma brandası, bir adet yedek lastik ve 1.dingil kaldırma sunuluyor.

Kataforez (KTL) kaplamalı olup 10 yıl pas yürümezlik garantili T.SRI F Frigo ara bölme duvarı opsiyonuyla da, çift iklimlendirme sağlayarak aynı anda farklı ürün taşımacılığı imkanı sunuyor. Panele entegre gömme yük sabitleme raylarıyla, yük güvenliğini maksimum seviyeye çıkarıyor. Mekanik ve elektronik kilit çözümleriyle değerli yükleri, hırsızlığa karşı koruyor. Medikal ürün taşımacılığı için ise Pharma sertifikası opsiyon var.

Geliştirilmiş yeni araçlar

Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu törende, ‘’Frigo araçlarımızı 2019 yılında Adapazarı Fabrikamızda müşterilerimizle birlikte yapmış olduğumuz klinik çalışmayla birlikte mükemmel hale getirildik. Bugün teslimatını gerçekleştirdiğimiz Çiçek Taşıyıcı Frigo araçlarımız ise müşterilerimizin bu özel ihtiyacını tam karşılayacak şekilde geliştirildi. Aracımız, hem sağlamlığı hem de çok fonksiyonlu taşımacılığa imkân sağlayan işlevsel özellikleriyle uluslararası taşımacılık yapan firmaların rekabet gücünü artırmaya devam ediyor. İmsan Group ile uzun yıllardır devam ettirdiğimiz başarılı iş birliğimizden ve son yapmış olduğu yatırımında tercihini yine Tırsan kalitesinden yana kullanmasından büyük memnuniyet duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

Tırsan araç sayısı 89 oldu

Teslimat töreninde İmsan Group’un faaliyetleri hakkında da bilgi veren İmsan Group Yönetim Kurulu Başkanı Kerem İmrak, “Uluslararası taşımacılıkta, müşterilerimizin talebi ve ısrarı sonucu soğuk zincir taşımacılığına yönelik hizmetlerimizi geliştirdik. Her türlü iklim ve yol koşulunda müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş bir şirket olarak, yatırım yapacağımız araçların donanımına ve uzun süreli kullanım olanaklarına özellikle dikkat ediyor ve yerli üretim olmasını tercih ediyoruz.  Bundan dolayı tercihimizi her zaman olduğu gibi Tırsan araçlarından yana kullanarak, son yaptığımız 8 adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı Frigo yatırımımız ile filomuzdaki Tırsan araç sayısını 89’a yükselttik. Tırsan’ın Frigo araçları, çok fonksiyonlu ürün taşıma özelliğiyle müşterilerimizin operasyonel süreçlerine katma değer sağlamakta ve tüm iklim koşullarında mükemmel performans sergilemektedir” dedi.

Benzer yazılar