Ares filosuna 320. Tırsan

Tırsan, lojistik ve ulusararası taşıma filolarını güçlendirme ve filolardaki araç sayısını artırmaya devam ediyor. Türkiye-İspanya, Portekiz-Kuzey Afrika ve Fransa’ya lojistik hizmeti sunan, Ares Logistics’e 100 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride teslim etti.

Teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Ares Logistics  Yönetim Kurulu Başkanı İdris Hanoğlu, Ares Logistics Yönetim Kurulu Başkan  YardımcısıEngin Kırcı ve  Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek  katıldı. Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Müşteri memnuniyeti, bu işe başladığımız ilk günden bu yana her zaman önceliğimiz oldu.

Tırsan Ares Lojistik filosunda çalışacak yeni multi ride yarı römork teslimatı yapıldı. Adapazarı fabrikasın ar-ge merkezi önünde bir teslimat töreni gerçekleştirildi.

Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Müşteri memnuniyeti, bu işe başladığımız ilk günden bu yana her zaman önceliğimiz oldu. 46 yıldır, ödüllü Tırsan Ar-Ge merkezimizdeki yetkin ekiplerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte sektörün ihtiyaçlarını belirliyor, en son teknoloji ürünleri geliştiriyor ve sektöre yön veriyoruz. Bugün de burada sektörün öncü firmalarından biri olan Ares Logistics’e araç teslimatı gerçekleştirmekten dolayı gururluyuz. Ares Logistics ile iş ortaklığımızın uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu.

Tırsan Araçları İle Avrupa Taşımalarımızın Güvenliği Garanti Altında

Ares Logistics Yönetim Kurulu Başkan YardımcısıEngin Kırcı gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada; ”Firmamız için en önemli önceliğimiz, taşımacılıkta güvenlik ve zamanlama. Kullandığımız ekipmanların donanımı ve farklı taşıma modlarında kullanıma uygun olması da bizim için çok önemli. Bunun içinde filomuzu Tırsan’ın araçları ile güçlendirerek, Avrupa’ya yapmış olduğumuz taşımacılık hizmetlerini güvenlik açısından garanti altına almış oluyoruz. Son yapmış olduğumuz yatırımımız ile birlikte filomuzu daha da güçlendirerek, Tırsan araç sayımızı 320’e yükselttik” dedi.

Kırcı sözlerine şöyle devam etti; “Ares Logistics olarak farklı sektörlerden birçok markaya ağırlıklı olarak multimodal taşımacılık ve entegre lojistik hizmetleri sunuyoruz.Taşımalarımızın önemli bir kısmı Türkiye-İspanya, Portekiz-Kuzey Afrika ve Fransa ülkeleri arasında, bu yüzden standartlarınızın da buna uygun olması gerekiyor. Bu noktada tek tercihimiz Tırsan markası oluyor. Filomuza son kattığımız Tırsan’ın verimlilik odaklı Multi Ride araçlarının çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip olması operasyonel işlerimizi oldukça hızlandırıyor bu da bizim için büyük avantaj. Bu sayede müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenli lojistik hizmeti sağlarken, Avrupa’daki rekabet gücümüzüde artırıyoruz. Bunun yanı sıra Tırsan araçları, uzun yollarda bize hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de sağlamlığıyla bize güven veriyor. Bundan dolayı, yeni yatırımlarımızda da tek tercihimiz her zaman olduğu gibi yine Tırsan araçları olacaktır” ifadelerini kullandı.

Haber Alt Paylaş

Benzer yazılar