IVECO’dan 7 adet X-WAY teslimatı

IVECO İstanbul yetkili satıcılarından Genpar Otomotiv, Evona Yapı Sanayi ve Ticaret firmasına 7 adet X-WAY çekici teslim etti. Genpar Otomotiv’in Bağcılar Merkezinde yapılan teslimata Evona Yönetim Kurulu Başkanı Akif Şahin çekicileri Genpar yetkililerinden İhan Ayaz ve Bahri Üçüncü’nün katıldığı törenle teslim aldı.

Taşıma ve inşaat firmaları taşıma filolarını yenileme ve güçlendirmeye devam ediyorlar. Konut inşaatı, lojistik alanlarında 2000’li yıllardan başından bu yana faaliyet gösteren Eveno inşaat filosunu gençleştirip güçlendirmek amacıyla 7 adet Iveco X-Way çekici satın aldı. 460 Bg Euro 6 D Iveco Cursor motorlu, otomatik şanzımanlı, retarderli 4×2 çekiş düzeninde çekicileri tercih etti.

Bu tercihte X-Way serisinin kent içi çalışma koşulları ve şantiye koşullarına uyum sağlayan yükseklik, üç parça çelik tampon, şasi dayanımı gibi özellikleri ile birlikte yakıt tüketim değerlerinin uygunluğu etkili oldu. Teslimat sırasında görüşlerini ifade eden Evona Yönetim Kurulu Başkanı Akif Şahin “araç parkımıza katılan Iveco X-Way serisi çekiciler ile filoda bulunan araç sayısı 35 yükselirken filo yaş ortalamasını gençleştirdik. Filomuzda bulunan Iveco sayısını da arttırmış olduk. İş ve hizmet anlayışımız, müşteriler ve tedarikçilerimizle ilişkilerimiz kalite ve güven esasına dayalıdır. Bu güven ve kalite gerçekleştirdiğimiz ve yapımı süren konut projelerine yansımaktadır. Genpar Otomotiv’in yaklaşımı X-Way serisinin teknik özellikleri tercihimizde etkili oldu. Araç performansı yeni alımlarda Iveco’ları tercih etmemizi sağlayacaktır. Iveco’ları damper yarı römork, silobas ve yük taşımalarında değerlendireceğiz” dedi.

Genpar Otomotiv yetkilileri satışla ilgili olarak Evona İnşaat, Anadolu yakasında önemli konut inşaatları gerçekleştiren kalite, güven ve teknik uygunluklara önem veren bir firma. Araç alımında Iveco X-Way’leri tercih etti. Bu tercihle birlikte İstanbul bölgesinde son dönemde tek seferde gerçekleştirdiğimiz filo satışlarından birini gerçekleştirdik. Bu bizim içinde önemli ve değerli bir satış ve işbirliği başlangıcı oldu açıklamasını yaptılar.

Benzer yazılar