Renault Trucks kamyonları ile Türkiye turunda

Gecici

Renault Trucks, dağıtım, orta mesafe ve yurt içi taşımacılığa  yönelik olarak  tasaralanan  D-MED kamyonlarını Türkiye pazarına tanıtmak için 24 Mayıs Pazartesi günü Türkiye turuna çıkıyor. Turun 6 Temmuz’a kadar devam etmesinin planlandığı,  tur kapsamında, 11 ilde toplam 29 ayrı noktada taşımacılık profesyonelleri ile buluşulacak. Tur kapsamında  Renault Trucks D-MED 4×2 ve 6×4 kamyonlarını Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde  özel rotada taşımacılık profesyonelleri ile buluşturacak. Tur programı bayilerin de katılımıyla 24 Mayıs’ta İstanbul’da başlayacağıve 6 Temmuz’da Ankara’da tamamlanacakğı duyruldu.

Türkiye turundan önce açıklamada bulunan Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu; “D-MED serimiz, segmentinin en prestijli, verimli ve yüksek donanımlı aracı olarak ön plana çıkıyor. Araç özellikleri, yüksek yakıt tasarrufu ve düşük bakım maliyetleri sayesinde sağlanan avantajlı işletim giderleri, operasyonlara değer katıyor. Sektörde opsiyonel olan otomatik şanzıman, havalı süspansiyon ve klima gibi birçok özellik D-MED serisinde standart donanım” diyor.

Renault Trucks’ın Türkiye pazarına 250 bg ve 280 bg alternatifleri Euro 6 motor larla  ile sunduğu D-MED kamyonlar, piyasada kendi sınıfında opsiyonel olan birçok özelliği standart hale getiriyor. D-MED kamyonlarda tam otomatik şanzıman, havalı süspansiyon ve klima, standart olarak sunuluyor.    Hareketli aksamı, geniş bir teknoloji ve güç seçeneği ile düşük tüketim ve bakım giderleri sunuyor. Otomatik şanzımanın pozitif etkisi ve aracın diğer donanımları sayesinde üstün bir yakıt tasarrufu avantajı sunduğu vurgulanıyor.

Tüm taşımacılık hizmetleri için üstyapıya hazır

Renault Trucks D-MED kamyonlar, 4×2 ve 6×2 seçenekleri ile tüm üstyapı yüksekliklerine ve tüm kabinlere uyarlanabilen bileşenlerin çeşitliliği ve süspansiyon elemanlarının donanımı sayesinde bütün üst yapı gerekliliklerini karşıladığı bildiriliyor.

Yüksek manevra kabiliyeti ve otomatik şanzıman kullanımı, şehir içi dağıtım başta olmak üzere tüm operasyonlar için kolaylık ve konfor avantajı sunuyor.

 

 

 

 

Gecici

Benzer yazılar

Gecici