Mertsan DAF’ı coşturdu

Türkiye pazarında yeni bir organizasyon ile yer almak isteyen Hollandalı DAF Truck 2021’de eriştiği Pazar başarısını bu yılda tekrarlamak istiyor. Bu başarıda Türkiye’de satılan her 3 DAF marka çekiden birini satan Ankara bayi Mertsan Motorlu Araçlar’ın önemli bir payı bulunuyor.

Çekici satışları ile birlikte yedek parça ve bakım hizmetleri müşterimizin yakınında olduk. Geçen süre içinde hedeflerimize ulaştık. Mertsan’ın başarısında nakliye ve inşaat şirketlerinin akaryakıt tedarikçisi olarak verdiği hizmet ve bilgi birikimi etkili oldu. Bu yıl içinde yeni hizmet noktaları ve yeni hizmetlerle sektöre yönelik çalışmalarımızı artıracağız. Satış yaptığımız ürünler arasında XF 480 ve 530 çekicilerden oluştu. Bu çekicileri tamamı otomatik vites, retarder, klima çit mazot deposu ile birlikte Michelin lastiklerle sunduk. 

İstanbul’da düzenlenen Petrolyum fuarının katılımcıları arasında yer alan Mertsan fuarda DAF çekicileri sergiledi. Mertsan ve çalışmaları hakkında Tayfun Karahasan çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Mertsan Otomotiv Daf’ın Türkiye’de yaptığı yeni organizasyon içinde Ankara bayiliğini üstlendi. Ankara merkez satış ve servis teşkilatı ile birlikte Samsun, Hopa, Antalya, Samsun servisleri ile DAF müşterilerine satış sonrası hizmet vererek organizasyonumuzu güçlendirdik. 2022 yılı içinde Şekerpınar’da yeni bir servis noktasını hizmete alacağız.

Müşterimize sunduğumuz ürün seçeneklerini artırmak istiyoruz. Dünya çapında otomotiv ve ticari araç üretiminde tedarik süreçlerinden kaynaklanan sıkıntılar araç arzı zorlaştırıyor. Biz Mertsan olarak müşterilerimizin taleplerine cevap oluşturmaya çalışıyoruz. Petrolyum fuarı gördüğümüz ilgiden memnunuz. Yeni dönemde müşteri ile daha fazla bir araya gelmeye yönelik fırsatları değerlendireceğiz” dedi 

Benzer yazılar