Koçaslanlar D-MED İstanbul’dan yola çıkardı

Gecici

ŞEHRİN KAMYONU, ŞEHRİNİZDE!

Renault Trucks bayii Koçaslanlar Otomotiv dağıtım ve orta mensafe taşımalar için geliştirilen D-MED kamyonunu, sektörünün profesyonelleriyle buluşturmak etkinliğini İstanbul’da iki noktada gerçekleştirdi. Konvoy Koçaslan’ların satış ve satış sonrası hizmetler verdiği illerde tanıtılmaya devam edecek.Bolu, Düzce, Sakarya, Bursa ve Tekirdağ illerinde Koçaslanlar Otomotiv  A.Ş. tarafından müşterilerle buluşturulacak.

Renault Trucks’ın 250 bg ve 280 bg alternatifleri ile sunduğu D-MED kamyonlar, segmentinde opsiyonel olan birçok özelliği standart hale getiriyor. D-MED kamyonlarda tam otomatik şanzıman, havalı süspansiyon ve klima, standart olarak sunularak sürüş konforu en üst noktaya çıkartılıyor. Renault Trucks D-MED, şehir içi ve şehirlerarası uygulamalara mükemmel şekilde uyum sağlayan Euro 6 motor donanımına sahip.  Hareketli aksamı, geniş bir teknoloji ve güç seçeneği ile düşük tüketim ve bakım giderleri sunuyor. Otomatik şanzımanın pozitif etkisi ve aracın diğer donanımları sayesinde üstün bir yakıt tasarrufu avantajı yakalanıyor.

Etkinlik kapsamında Kampanya

Kampanya da başlıyor. 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile 250.000 TL’lik kredi kullanımı, 12 aya kadar %0,618 ve 400.000 TL’lik kredi ise 24 aya kadar %1,24 faiz avantajları ile sunuluyor. Bu seçeneklere alternatif olarak Renault Trucks Onaylı Parçalarda geçerli olan 10.000 TL değerinde “Servis Kuponu” da tercih edilebiliyor.

Tanıtım etkinliğine gösterilen ilgiden çok memnun olduğunu  ifade eden Koçaslanlar Otomotiv A.Ş. Genel Müdürü Mesut Süzer: “Renault Trucks D-MED serisi, müşterilerin taşımacılık operasyonlarına yeni standartlar getiriyor. Yüksek manevra kabiliyeti ve otomatik şanzıman kullanımı, şehir içi dağıtım başta olmak üzere tüm operasyonlar için kolaylık ve konfor sağlıyor. Yüksek yakıt tasarrufu ve düşük bakım maliyeti ile operasyonlara avantaj sağlamaktadır. “Şehrin Kamyonu, Şehrinize Geliyor” mottosuyla çıktığımız tanıtım turlarının ilk ayağını İstanbul’da gerçekleştirdik. İlginin yüksek olduğu bu tanıtım günlerine, Düzce, Bolu, Sakarya, Bursa ve Tekirdağ’da devam edeceğiz. “ dedi.


Gecici

Benzer yazılar

Gecici