Ford Trucks hızlı teslimatla fark yaratıyor

Covid ve sonrası dönemde yaşanan tüm zorluklara rağmen, üretim artışı ve pazar payında önemli kazanımlar elde ederek neredeyse tüm Avrupa pazarlarında başarılı bir şekilde konumlanan Ford Trucks, Almanya pazarında farklı özelliklere sahip araçların teminini hızlı biçimde gerçekleştirmesiyle göz dolduruyor.

Üretimdeki yüksek esneklik sayesinde özellikle 2 ila 3 ay gibi kısa teslimat süreleri sunabilen F-Trucks Almanya GmbH’den yapılan açıklamada; F-Trucks Almanya’nın etkileyici ürün performansının, güvenilir servis ortaklarından oluşan geniş bir ağ tarafından tamamlandığı, düşük yakıt tüketimi ve üç yıllık sınırsız kilometre garantisi ve cazip fiyatlarla sunulan güvenilir kamyon konseptinin pazarda başarılı olduğu ifade edildi.

Nisan ayında resmi olarak kurulan F-Trucks Finance GmbH (FTF) de Almanya pazarında Ford Trucks’ın gücüne güç katacak. Müşterilerine özel kiralama ve finansman çözümleri sunmaya odaklanacak olan şirket, tasarruf bankası organizasyonu ve ortak girişimi Deutsche Leasing AG tarafından finanse ediliyor.

Almanya’da ve komşu Avrupa ülkelerinde Ford Trucks müşterileri için 200’den fazla servis bulunuyor.
Almanya ve Polonya’da bulunan iki büyük yedek parça deposundan Almanya, Polonya, İtalya, Fransa, Avusturya ve Almanya’nın diğer önemli komşu bölgelerindeki yetkili servis noktalarından 24 saat içerisinde gerekli yedek parça temini sağlanıyor. Ford Trucks’ın Almanya’daki lojistik ortağı Winkler Fahrzeugteile, saat 18:00’e kadar verilen siparişlerin ertesi sabah iş başladığında hazır olmasını sağlıyor.

Haber Alt Paylaş

Benzer yazılar