Tırsan’dan Multi Ride ve Rulo Taşıyıcı teslimatı

Tırsan, yeni iş ortağı Pace Lojistik’e toplam 25 adetlik treyler teslimatı gerçekleştirdi. 

44 yıldır treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.  Tırsan, sektörün yeni oyuncularından Pace Lojistik’e 15 adet Tırsan Multi Ride ve 10 adet  Tırsan Rulo Taşıyıcı teslim etti. 

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla sektöre yön veren ve  lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden Tırsan’ın Pace Lojistik’e gerçekleştirdiği  teslimat törenine; Pace Lojistik Genel Müdürü Berkcan Danış ve Tırsan Treyler Satış  Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi. 

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Pace Lojistik Genel Müdürü Berkcan Danış, “2020  yılı sonunda kurulan Pace Lojistik olarak, Tırsan’dan 25 adet treyler satın alarak sektöre hızlı  bir giriş yaptık. Türkiye ve orta Avrupa ülkeleri arasında hizmet veren firmamız, Doğu  Avrupa’da da etkinliğini artırmayı hedeflemektedir” dedi. 

 

Yola Çıkarken Lider Treyler Üreticisi Tırsan Yanımızda 

Danış, yeni kurulan bir şirket olarak önemli araç ve ekipman yatırımı yaptıklarına dikkat  çekerek, “Lojistik sektörünün yeni aktörlerinden biri olan firmamızın filosuna, Türkiye’nin lider  treyler üreticisi Tırsan’dan 15 adet Tırsan Multi Ride ve 10 adet Tırsan Rulo Taşıyıcı treyler  alarak filomuzu daha da güçlendirdik. Gerçekleştirdiğimiz yatırımla pazara hızlı bir giriş yaptık.  15 adet Türkiye plakalı, 10 adet ise Bulgaristan plakalı olmak üzere toplamda 25 adet çekiciyle  müşterilerimize hizmet veriyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetlerle kısa sürede lojistik sektörünün  önemli bir paydaşı olacağız” açıklamalarında bulundu. 

Danış sözlerine şu şekilde devam etti, “Kara yolu ve multimodal taşımacılık hizmetleri ile odak  pazarımız orta Avrupa. İlerleyen süreçte Doğu Avrupa ülkelerine de odaklanarak, artan iş  hacimlerimiz kapsamında yatırımlarımızı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı. 

Müşterilerimizin Rekabet Gücünü Artırıyoruz 

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç konuşmasında, “Pace Lojistik ile yeni bir iş  birliğine imza atmaktan dolayı gururluyuz. Bugün teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Tenteli  Perdeli Multi Ride ve Tırsan Rulo Taşıyıcı treylerlerimiz, en ince ayrıntısına kadar  müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak için dizayn edilmiş ve en kaliteli şekilde üretilmiştir.  Multi Ride ve Rulo Taşıyıcı araçlarımız her türlü çekici tipinde kullanılabilir özelliğe sahiptir, bu  sayede müşterimiz operasyonlarını daha esnek ve hızlı şekilde gerçekleştirerek zamandan  tasarruf edebilecektir. Ayrıca, Rulo Taşıyıcı aracımız, Avrupa treyler sektöründeki en uzun rulo  haznesine (9.060 mm) sahiptir ve e,f,g,i vagon tiplerine uygun tren yükleme seçenekleri ile 

müşterilerimize yüklemelerinde avantaj sağlamaktadır. Araç, yük emniyetinde esneklik ve  güvenlik için 500’den fazla yük bağlama opsiyonu ile verimlilik artırıcı özelliklerle donatılmıştır”  dedi. 

Erkoç, Tırsan olarak, araçlarımızın üretiminden, satış sonrası hizmetlere kadar tüm  süreçlerinde 7/24 müşterilerimizin yanındayız, Pace Lojistik’e de hem yurt içinde hem de yurt  dışında kaliteli hizmetlerimizle her zaman tam destek vereceğiz. İş ortağımızla, başarılı iş  birliğimizin ileriki yıllarda daha da güçlenerek artacağına inancımız tam” açıklamalarında  bulundu. 

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri 

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler standardında yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi  için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya  olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir. 

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu sayesinde,  uluslararası komple yük taşımacılığı gerçekleştiren firmalar için doğru çözümdür. Ayrıca  T.SCS MR aracı, sahip olduğu dingil kaldırma sistemi ile lastik maliyetini düşürmektedir. 

Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde, 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma  kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği  sayesinde müşterilerine maksimum verimliliği sunmaktadır. 7,2 ton forklift aks yüküne  dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlamaktadır.  Öte yandan aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL)  kaplamalıdır. 

Ayrıca, Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride geniş opsiyon çeşitlerinde; operasyon güvenliğini  garanti altına alan arka uyarı sensörleri ve çatı hava yastığı (RSAB) bulunmaktadır. 

Tırsan Perdeli Rulo Taşıyıcı Özellikleri 

Tırsan Perdeli Rulo Taşıyıcı, EN 12642 XL standardına uygunluk gösteren yük güvenliği  sertifikasına sahiptir ve rulo haznesi içindeki 4 x 2 adet dikme baba yuvası ile operasyonlar  sırasında güvenli taşıma imkanı sağlamaktadır.  

Treyler, her biri 2,5 tonluk, yan kapaklı veya kapaksız olarak kullanılabilen K-Fix Yük Güvenlik  Sistemi ile donatılmıştır. Perdeli Rulo Taşıyıcı, ön panelin zarar görmesini engellemek  amacıyla koruyucu kontrplak levha ile donatılmıştır. 1.200 mm yüksekliğinde ve 12 mm  kalınlığında koruyucu levha araca ek koruma sağlamaktadır. Öte yandan araç, iç yüksekliğini  artırmak amacıyla, zahmetsiz kayma imkanı sunan ve Code XL Sertifikasyonuna uygunluk  gösteren çatı kaldırma sistemi bulunmaktadır. Aracın hafif ama sağlam alüminyum arka kapısı  maksimum ömür performansı sağlarken, kapının modüler tasarımı, bakımı kolaylaştırır. Tırsan Perdeli Rulo Taşıyıcı aracının tüm çelik yapı parçaları KTL kaplamalıdır ve bu sayede araç, 10  yıl boyunca pas yürümezlik garantisi altındadır.

Ayrıca Perdeli Rulo Taşıyıcı geniş opsiyon paletinde, yükleme operasyonlarını kolaylaştıran  açılabilir arka baba sistemi, arka yanaşma sensörleri ve CODE XL uyumlu dikey entegre yapılı  yan perdelere de sahiptir.

Benzer yazılar