Ulu ve Keskin Kartal’a 10’ar Actros

Uluslararası taşımacılar, filo yenileme ve güçlendirme yatırımlarına devam ediyorlar. Bolu merkezli KESKİN KARTAL Uluslararası ve ULU Uluslararası Nakliyat firmaları 10’ar adet olmak üzere toplam 20 adet 1851 LS’yi düzenlenen törenle teslim aldı.

Keskin Kartal ve Ulu filosuna kattığı çekicilerin dönemin en gelişmiş güç güvenlik ve konfor donanımlarına sahip araçlarından oluşması ile tanınıyor. Mercedes-Benz Türk arasındaki işbirliği 20 adetlik teslimatla daha da güçlendi

Keskin Kartal ve Ulu kuruluşundan bu yana başta Avrupa ülkelerine yönelik olarak firogfirik gırda taşımaları ile tanınıyor. Bolu Merkezli KESKİN KARTAL ve ULU firmaları Haccp kurallarına uygun soğuk zincir yaş meyve Sebze taşımacılığı ile yapıyorlar. Firmalar gıda taşımacılığı ile birlikte GDP ( Good Distrubution Practices) kurallarına uygun TIBBİ İLAÇ taşımacılığı ve Kargo taşımacılığı alanında hizmet veriyor. Teslimat törenine; KESKİN KARTAL ve ULU Uluslararası firmasının sahipleri Sedat KESKİN ve Necati ÖZMEN katıldı. Plaketlerini, Hasmer Otomotiv Kamyon Satış Müdürü Burak Ödül ve Kamyon Satış Danışmanı Gürkan Zeki’den teslim aldı.

Hasmer Otomotiv Kamyon Müdürü Burak Ödül, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Bugün, müşterimizin talebi üzerine farklı opsiyonlarla Aksaray Kamyon Fabrikası’nda ürettiğimiz 20 adet Actros 1851 L’yi teslim etmekten dolayı çok mutluyuz. Bu özel kamyonlarımızın müşterimize hayırlı olmasını diliyor, satışta emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” bildirdi.

KESKİN KARTAL Uluslararası ve ULU Uluslararası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necati ÖZMEN, teslimat ile ilgili olarak ; “Bugün 20 adet Actros 1851 L’yi teslim alıyoruz. Yüksek standartları, Geniş servis ağı, kalitesi, güvenliği, performansı, yakıt tasarrufu, düşük işletme maliyetleri sebebiyle Bizlerin ve şoförlerimizin öncelikli tercihi olan Mercedes-Benz Actros modellerini filomuza katmaya devam edeceğiz. İsteklerimiz doğrultusunda üretilen bu özel Actros 1851’L’lerin filomuza dahil edilmesinde emeği geçen Mercedes-Benz Türk yetkililerine, Mercedes-Benz Türk Bayii Hasmer Otomotiv’e tüm şirketimiz adına çok teşekkür ederim. Her iki taraf içinde Hayırlı olsun. Bu bir başlangıç” açıklamasını yaptı.

Haber Alt Paylaş

Benzer yazılar