Leyland, şasili DAF kamyon üretti

Leyland, fabrika çıkışlı kasası olan 10.000’inci DAF kamyonunu üretti

Leyland Trucks, Birleşik Krallık üretim tesisinde özel bir üretim hattı üzerinde birleştirilen, fabrika çıkışı 10.000’inci “PACCAR kasa” modelini üretti. Bu; premium kasanın, Aerobody’nin ve tenteli kasaların tasarımını, üretimini ve kurulumunu içeren şirket içi kasa üretim programı için önemli bir kilometre taşını oluşturuyor.

Kamyon üreticileri arasında benzersiz bir üretim olan PACCAR kasa programı, DAF LF ve CF model serilerindeki 4×2 sabit kasalı kamyon şasilerinde bulunuyor. Royal Mail gibi lider müşteriler, 2007’de piyasaya sürülmesinden bu yana fabrikanın bu özel kasa programından yararlanıyor.

Bu fabrika çıkışı programda kasa, Aerobody ve tenteli modeller bulunuyor. Uzunluk, yükseklik ve genişlik, arka liftler ve aydınlatma gibi pek çok seçenek var. Ayrıca, aracın tamamen boyanması ve logo vb. uygulamalardan kapsamlı araç cilasına kadar müşteriye özel gereksinimler de bu üretime dahil.

Sheffield’daki BK operatörü Hallam Express, 12,0 tonluk DAF LF 180 tenteli bir araç olan 10.000’inci aracın alıcısı. Hallam Express Genel Müdürü David Simpson: “DAF bayimiz aracılığıyla komple kasalı aracın teknik özelliklerini belirleme ve bu aracı satın alma olanağından son derece memnunuz.”, diyerek şöyle devam etti: “Fabrika çıkışı kasa çözümü mükemmel kalite sunuyor ve tedarik süresini önemli ölçüde azaltıyor. Bu, gerçek bir tek noktadan alışveriş hizmetidir.”

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir