1/A Reklam

Bursa Ağır Vasıta’nın ağır misafirleri

DAF N.V. Avrupa Satış Direktörü Kevin Haygood ve DAF Türkiye Genel Müdürü Gregor Van Der Mark, Bursa Ağır Vasıta A.Ş.’yi ziyaret etti. Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Koçaslan, Koçaslanlar Holding İcra Kurulu Başkanı Yakup Sağlık, Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur ve Koçaslanlar Holding İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Didem Aras’ın katılım sağladığı ziyarette Bursa Ağır Vasıta ile DAF markasının uzun yıllara dayanan ilişkileri, satış-pazarlama stratejileri ve geleceğe yönelik planları konuşuldu.

16 yıldır DAF bayiliğini üstlenen Bursa Ağır Vasıta, DAF markasının Türkiye yöneticilerini tesislerinde misafir etti. Ziyarette ilgili olarak yapılan açıklamada 2022 yılının ilk ayları değerlendirildi. Önümüzdeki aylara yönelik olarak yapılacak çalışmalar gözden geçirildiği bilgisi verildi. Koçaslanlar Gurup şirketi olan Bursa Ağır Vasıta DAF müşterilerine satış, servis, yedek parça ve 2. el hizmetleri veriyor. BAV kısalması ile de tanınan firma Gemlik merkezi 11.200 metrekare alanda yer alıyor.

DAF N.V. Avrupa Satış Direktörü Kevin Haygood, “16 yıldır kesintisiz olarak DAF’ın satış ve satış sonrası hizmetler bayiliği yapan Bursa Ağır Vasıta’ya iş birlikleri için teşekkür ediyor, tüm başarıları için tebrik ediyorum. Tüm dünya çok zor bir dönemden geçiyor, bu şartlar altında böylesine büyük bir yatırım yapmaları takdire şayan. Bursa Ağır Vasıta, tüm DAF bayileri için örnek bir tesis konumundadır.” dedi.

2022 yılı için hedef ve beklentilerini daha da yukarı taşıdıklarının altını çizen Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, “Bursa Ağır Vasıta olarak, bölgemiz ve ülkemiz için değer yaratmaya devam ediyoruz. Yeni tesisimiz, DAF’ın ülkemizdeki en büyük, tüm sektörde de sayılı tesislerinden biridir. Aynı anda 40 araca hizmet verebilecek şekilde imkanlara sahiptir. Mekanik, elektrik, fren, kaporta-boya bölümleri, fren test cihazı ve birçok son teknoloji ekipmanlarını kullanarak, uzman kadromuz ile tam teşekküllü faaliyet ve hizmetimiz devam ediyor.” dedi. DAF Markasının diğer bir ürünü olan TRP ile farklı marka kamyonlara da hizmet vermeye devam ettiklerini vurgulayan Uğur, “Hali hazırda 40 kişi ile hizmet verdiğimiz ekibimizin, yakın zamanda 60 kişiye ulaşmasını hedefliyoruz. Yılın Bayisi ve Yılın Yedek Parçacısı ödüllerini alan Bursa Ağır Vasıta; sürdürülebilir büyüme, maksimum müşteri-çalışan memnuniyeti ve müşterileri için toplam fayda mottosu ile hem bölgesi, hem de ülkesi için değer yaratmaya devam edecektir.” açıklaması ile çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı foto1.jpg

Benzer yazılar