Emek Un’a Pakcs teslimatı

Ankara’nın Polatlı bölgesinde kurulan ve Emek Un, İzmir Kemalpaşa’da Koçaslanlar grup tarafından üretilen TIRSAN şasi üzeri PAKCS Kapaklı Damper’i tercih etti.

PAKCS, Koçaslan grubunun bir markası. Firma yetkilileri Pakcs’ın Endüstriyel ve dökme yük taşımacılığı için TIRSAN şasi üzerine standartlaştırılmış, dayanıklılığı arttırılmış piyasa standartlarının üstünde özelliklere sahip kapaklı damper olduğu vurguluyorlar. Packs üretimi 2021 tarihinde, İzmir Kemalpaşa’da 8.000 metrekare kapalı, toplam 11.000 metrekare alanda başladı.

Emek Un sahibi Adil Çınar, Taşımalarımızı kendimiz yapıyoruz. TIRSAN şasi üzerine inşa edilen PAKCS markasını inceledik ve tam not verdik. PAKCS sektöre yeni standartlar getirmiş. Bizler de, üretimden dağıtıma en kaliteli hizmeti veren bir firma olarak en kaliteli ürünü tercih etmek istedik ve PAKCS markası bu ihtiyacımızı karşıladı.

PAKCS Kapaklı Damper satış direktörü Mehmet Demir, “Üretim aşamalarında son teknoloji kullandığımız PAKCS Damper yollara çıkmaya devam ediyor. Önümüzdeki günlerde adetli teslimatlarımız olacak. Markamızın sektöre yeni bir soluk getireceğine olan inancımız tamdır. Filosunda PAKCS markamızı tercih eden Emek Un ailesine hayırlı olsun.” diyor.

“Emek Un ve İrmik San. Tic. A.Ş., Ankara’nın Polatlı bölgesinde günlük 90 ton buğday işleme kapasitesi ile kurulmuştur. 2000’li yılların başlarında yenileme ve modernizasyon süreci başlamış. Fabrika makine ve ekipmanları yenilenmiş, buğday temizleme ve öğütme sürecinde bilgisayar kontrollü üretim teknolojisine geçilmiş, çağımızın gereklilikleri üretimin her aşamasında uygulanmaya başlamıştır. Yenileme sürecinin ardından fabrikamız günlük 280 ton buğday işleme kapasitesine ulaşmış.

Benzer yazılar