Tokgöz Beton’a yeni mikserler

Tokgöz Beton, 2022 araç yatırımları kapsamında filosuna 4 adet beton mikseri kattı. Firma, ayrıca yıl sonuna kadar filosuna katmak üzere 5 adet daha çekici siparişi verdi. Tokgöz Beton’un Kayseri’deki Cırgalan Hazır Beton Santrali’nde törenle teslim edildi. Teslimat törenine Tokgöz Beton Genel Müdürü Olcay Kuzucuoğlu ile MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. adına Kamyon Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur katıldı.

Törende konuşan Tokgöz Beton Genel Müdürü Olcay Kuzucuoğlu, filolarında halihazırda 100 adet MAN aracının bulunduğunu belirterek, “Şirket olarak; taş ocağı, mermer ocağı ve beton santrali gibi ağır iş kollarında faaliyet yürütüyoruz. Yaptığımız işin ağırlığı ise, güvenilir çözüm ortaklarına duyduğumuz ihtiyacı ortaya koyuyor” dedi.

“Farkımız; üstün nitelikli araçlarımız ve satış sonrası hizmet kalitemiz”

MAN Kamyon Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur ise, MAN olarak, tüm müşterilerini ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüklerini vurgulayarak, “Tokgöz Beton da bizim uzun soluklu iş birliğine önem verdiğimiz bir müşterimiz. 2022 araç yatırımlarında da hem teslim aldıkları hem de siparişini verdikleri yeni MAN araçları ile bize ve markamıza duydukları güveni ortaya koydular. Yeni MAN araçları, kendilerine hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.

Benzer yazılar