HanDe Aks Busworld’de ürünlerini tanıtacak

Çin’in lider aks firması HanDe, Busworld İstanbul Fuarı’nda 26-28 Mayıs’ta, Weichai standında aktarma organları ve elektrikli sürüş sistemlerini tanıtacak.

Avrupa, Asya, Kuzey Amerika ülkeleri pazarlarında yerel ticari araç üreticilerinin önde gelen tedarikçilerinden biri olan HanDe; otobüs ürün grubunda, fosil yakıtlı araçlar için geleneksel akslar ile birlikte yeni enerjili araçlar için elektrikli aks da dahil olmak üzere OEM’ler için en rekabetçi çözümleri sunduğunu belirtiyor; “Çevremizi iyileştirmek ve yolculara daha fazla konfor sunmak için güvenilir ve verimli ürünler sağlamayı taahhüt ediyoruz” diyor.
HanDe sadece mevcut ürün platformu ile OEM’lerin ihtiyacı karşılamakla yetinmiyor, aynı zamanda üreticilerin ürün gamlarını geliştirip genişletme sürecine yardımcı olmak için özel ürünler de  geliştirebiliyor, müşterilerimiz için en  iyi memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz, diyor.

Geniş çeşitlilik, rekabet avantajı sağlayan özellikler

HanDe aks ürün portföyünde, fosil yakıtlı otobüs için tüm aks çeşitleri; portal aks, bağımsız aks, tek redüksiyonlu aks, poyra redüksiyon aksı vb. yer alıyor. 

Bu ürünlerin özellikleri şöyle sıralanıyor:
1. Uygulamaya bağlı olarak 70dB kadar düşük gürültü,
2. Ağırlıkta çok rekabetçi,
3. Düşük TCO; toplam sahip olma maliyeti,
4. Kanıtlanmış güvenilirlik,
5. Paket çözüm.

Elektrikli çözümler

HanDe’nin ürün gamında 10’dan fazla entegre e-aks motoru ve motor kontrol cihazı türü de mevcut. 
HanDe bu ürünleri ile yeni enerji veri yoluna aktarımı hızlandırdığını ve bugüne kadar 1500’den fazla elektrikli aracın bu aksla donatılmış olarak yollara çıktığını belirtiyor.

Elektrikli aks talebinde yakın gelecekte oluşacak güçlü artışa hazırlanmak için ürün yelpazesini sürekli geliştiren Çinli üretici, ürünlerinin ana özelliklerini şöyle açıklıyor:
1. Birçok uygulamada verimliliğini ve güvenilirliğini kanıtlamış eksiksiz ürün yelpazesi.
2. Yüksek verimli sistem sayesinde maliyet tasarrufu.
3. Elektrikli aks uygularken pil için daha fazla alan sağlanması.
4. Araca kolayca sığdırmak için tam çözüm.
5. Kanıtlanmış güvenilirlik.

Alçak tabanda da seçenek çok

HanDe’nin son dönemde en çok talep gören ürünleri arasında yer alan alçak tabanlı otobüs aksları ürün portföyü de gelişliği ile dikkat çekiyor.
Aksların ömrünün 10 milyon kilometreden az olmadığı, uluslararası gürültü ve frenleme standartlarını karşılayan mükemmel performanslı ürünler oldukları belirtiliyor.
10-18 metre arasındaki alçak tabanlı otobüsler için akslar üreten HanDe, bu aksları segmentelere ve pazar gereksinimlerine bağlı olarak farklı süspansiyon, fren sistemi vb. donanımlarla sunuyor. 

Haber Alt Paylaş

Benzer yazılar