DKV dijitalleşmede yeni sayfa

DKV Mobility müşterileri yeni hizmete giren dijital enstrüman Toll Product Overview 2.0 sayesinde paralı otoyol geçişleriyle ilgili tüm ürünlerini yönetirken, kendi verileri üzerinde tam bir kontrol ve şeffaflık sağlayacak.

‘Toll Product Overview 2.0’ müşterinin geçişlerle ilgili verilerini operasyonun ihtiyaçlarına uygun şekilde düzenlemesine ve formatlamasına olanak veriyor. İster filo bazlı isterse de hizmet verilen ülke, araç kutusu veya ürün statüsü bazlı olsun, müşteriler ekran görüntülerini istedikleri gibi ayarlayabiliyor ve bilgiyi tercihlerine göre düzenleyebiliyorlar. Diledikleri takdirde seçtikleri veriyi tek dosya halinde gönderebiliyorlar.

Maliyet hesabında tam kontrol ve şeffaflık

Otoyol ve Vergi İadesi Hizmetleri Genel Müdürü Jérôme Lejeune, yeni hizmetle ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Verimlilik ve şeffaflık müşterilerimiz için şart. Zaman çok önemli olduğu için müşterilerimizin portalımızdan verileri kolayca ve hızlı bir şekilde derleyerek kullanmalarını sağlamak bizim görevimiz. Toll Product Overview 2.0 tam olarak müşterilerimizin bizden bekledikleri ve ihtiyaç duydukları hizmeti sunuyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam etmek için bu hizmetimizi ve portalımız DKV COCKPIT’i sürekli geliştirmeyi sürdüreceğiz.” 

Benzer yazılar