PETRONAS üye servisler ödüllerini aldı

 PETRONAS Türkiye’nin kullanıma sunduğu OtoAsistanım Dijital Platformu’nun üye servis sayısı 2 bin 500’ü geçti. Kasım – Ocak ayları arasında yapılan PETRONAS Türkiye Hediye Yağmuru kampanyasında üye servisler topladıkları puanlar sonucunda ödüllerini teslim aldı.

Hem servislere hem de araç sahiplerine dijital asistanlık yapıyor

Özel servislerin hizmet kalitesini artırmak amacıyla PETRONAS Türkiye tarafından kullanıma sunulan OtoAsistanım, servise gelen müşterilerin araçlarına özgü dijital bakım kartı oluşturarak geçmişe yönelik tüm bakım ve yağ değişim işlemlerinin kayıt altına alınmasını sağlıyor.

OtoAsistanım aynı zamanda araç sahiplerinin de üye olabileceği bir platform. Araç sahipleri, OtoAsistanım’a ücretsiz üye olarak otomobil ya da hafif ticari araçlarının bakım ve yağ değişim zamanı için hatırlatma kurabiliyor, araç muayene tarihi, trafik ve kasko poliçelerinin yenileme tarihlerini de yine hatırlatma kurarak unutma riskini ortadan kaldırabiliyor. Eğer araçlarını götürdüğü servis de OtoAsistanım üyesi ise tüm araç bakımları araç sahiplerinin de erişimine açık hale geliyor.

1 Kasım 2021 – 30 Ocak 2022 tarihleri arası OtoAsistanım ve PETRONAS iş birliğiyle gerçekleşen kampanyaya üye servisler yine büyük bir ilgi gösterdi. Kampanya sonunda Türkiye çapında en fazla bakım kartı oluşturan ve en çok hatırlatma kuran servisler ödül kazandı.

Sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan OtoAsistanım kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. OtoAsistanım’a dair detaylı bilgilere websitesi ve Instagram hesabı üzerinden erişilebiliyor.

Benzer yazılar