Daimler AB servis ağı çalışmaya devam ediyor

Slider-Altı

Daimler Avrupa Servis Ağı çalışmalarına devam ediyor
Daimler Trucks ve Buses Avrupa da 3000 servis noktasından oluşan ağını açık tutuyor. Mercedes-Benz kamyon-çekici, Fuso kamyonlar ve Daimler otobüsleri için bu zor zamanlarda müşteriler yedek parça tedariğine sahip, araçların bakım ve tamirleri de bu servis noktalarında yapılmaya devam ediliyor. Avrupa Birliği servis ağı 3000 servisden oluşuyor ve tüm birliği kapsayan geniş bir ağ.

Sınırların kapatıldığı avrupa birliğinde kamyon ve otobüslerin güncel önemi şimdi çok daha fazla. Ticari araçlar tam da şimdi nakliye ve lojistik çalışmalarını aksamadan yapıp insanlara gıda maddesi, ilaç ve hijyenden oluşan en önemli ihtiyaçlarını çok daha iyi bir şekilde sağlamak zorunda. Aynı zamanda çöplerin toplanması, atık toplama, temizlik çalışmaları da ticari araçlar ile kısmen de olsa yapılabilmek zorunda. Ayrıca acil hizmetler de eksiksiz bir şekilde yapılması gerekenlerden oluyor. Tüm bu sebeplerden ötürü servis destek noktalarının her neredeyse açık olarak tutulabilmesi için gereken tüm efor sağlanıyor.
Tüm bu çalışmalar içerisinde insanların hastalığa karşı korunması için de mümkün olan tüm önlemler alınıyor ve alınmaya devam edilmek zorunda.

Tüm Mercedes ve Setra otobüslerinin yedek parça tedariği, bakım ve tamirleri de 600 adet avrupa çapındaki servis noktalarında yapılmaya devam ediyor.

.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir