Eurotrans’ın yeni yarı römorkları

Erontrans, çevre dostu intermodal taşımacılık hizmeti sunmak için filosuna 45 adet Kässbohrer K.SCS M mega perdeli yarı römork ekledi.

Erontrans, hem küçük işletmelere hem de çok uluslu şirketlere lojistik hizmetleri sunuyor. Müşteriler, Erontrans’ın Polonya ve Avrupa’da bulunan geniş terminal ve ortak ağına, ayrıca küresel bir deniz ve hava taşımacılığı acenteleri ağına erişebiliyorlar.

Erontrans Genel Müdürü Marek Eron, yeni araçları ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Erontrans, Polonya’nın en büyüklerinden biri ve kapsamlı bir intermodal taşımacılık teklifine sahip bir 3PL operatörüdür. Çevresel kalkınmaya katkıda bulunmak için Altyapı ve Çevre Programı tarafından ortak finanse edilen bir çevre dostu intermodal taşımacılık projesini uygulamaktan gurur duyuyoruz. 
Filomuza 45 adet Kässbohrer Perdeli araç ekleyerek en son teknolojileri operasyonlarımıza adapte ettik. Kässbohrer K.SCS M Perdeli araçların, hem feribot operasyonlarına hem e – f – g – vagonlara hem de P400 trenlerinin sınıflandırılmış dikey yük taşıyıcılarına uygun olması nedeniyle karbon ayak izimizi azaltmak için intermodal taşımacılık operasyonlarımıza mükemmel uyum sağladığından eminiz. Çok yönlü operasyonlarımızı sorunsuz bir şekilde uygulamamıza izin veren yeni araçlarımız aynı zamanda zorlu çalışma koşullarına rağmen uzun hizmet ömrü sunan sağlam KTL kaplı şasiye sahipler.”

Kässbohrer Polska Ülke Müdürü Jakub Dolaniecki de, “En kaliteli perdeli araçlarımızla çevre dostu intermodal taşımacılığında değerli müşterimiz Erontrans’a destek vermekten ve CO2 azalmasına katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. İntermodal operasyonlar için 4 x 2 feribot ringi ile donatılmış Kässbohrer Mega Perdeli araçlar, yük bağlama çeşitlerini artıran ve Code XL Sertifikasyonu’na uygun, yan kiriş başına 118 delikli patentli K-Fix Yük Güvenlik Sistemi ile sunulmaktadır.
Ayrıca araçlara müşterimizin ihtiyacına göre hırsızlık önleyici perde takılmaktadır. Perdeli araçlarımız, opsiyonel olarak yükleme işlemleri sırasında 500mm tavan kaldırma ve nakliye sırasında ilave 100mm tavan kaldırma ile sunulmakta ve bu sayede müşterimize operasyonel esneklik sağlanmaktadır” dedi.

Benzer yazılar