Erpet Lojistik 200 adet Tenteli Treyler aldı

Erpet Lojistik, 200 adet Schmitz Cargobull Mega Varios model tenteli treyler anlaşması doğrultusunda yeni araçlarını filosuna eklemeye devam ediyor.

2022 Mart ayında yapılan teslimat törenine; Erpet Lojistik adına Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Okyay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tunahan Okyay, Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Ateş, Schmitz Cargobull adına Ticari Direktörü Nihat Ö. Ayhan, Marmara Bölge Satış Müdürü Kaan Kayral, Doğu Marmara Satış Müdürü Oral Topcuoglu katıldı.

Schmıtz Cargobull Türkiye Erpet satış ve teslimatını bir basın bülteni ile sektörle paylaştı. Erpet Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Okyay ve Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Ateş, şu açıklamaları yaptı: Yaklaşık 20 yıldır Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız adına 2021 yılından itibaren Schmitz Cargobull firmasıyla başlayan iş birliğimiz artarak devam etmektedir. Avrupa’nın lider markası olan Schmitz Cargobull treyleri 2021 yılı içerisinde her yönüyle test etme imkânı bulduk. Bugüne kadar teslim aldığımız 88 adet treyler ile filomuzun yüzde 75’ini Schmitz Cargobull marka treylerlerden oluşturduk. Anlaşmamızın devamı ile bu sayı kısa surede 200’u bulacaktır. Schmitz Cargobull, Alman teknolojisi ve mühendisliğiyle üretilen, treyler sektörünün tartışmasız en kaliteli ürünüdür. Bunu özellikle asıl kullanıcısı olan sürücülerimiz ve filo yöneticilerimiz yakından yaşamaktadır.  Gerek kalite ve dayanıklılık gerekse rahat üst yapı kullanımı ve çekicinin arkasında rahat akışı ile bu treylerler sürücülerimizin konforunu ve yakıt tasarrufuna olan katkıyı yükseltmektedir.

Benzer yazılar