Aspöck’ten iki yeni ürün

Aspöck Aydınlatma Sistemleri ürün yelpazesini geliştirme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son dönemdeki çalışmalar müşterilere sunulan iki yeni ürünle sonuçlandı: FlexLED plaka tutucu ve yeni Workpoint II serisinden Workpoint II 1000 çalışma lambası.

Uyumlu ışık bileşeni olarak nitelenen Aspöck FlexLED plaka tutucu, tek üründe iki işlevi birleştiriyor. Montajı çok kolay olan, hafif yapılı FlexLED plaka ve şerit tutucuya orta boy LED şeritler mükemmel şekilde oturuyor.

Kablo yok, plaka tutucu elektrik kontağı ile birleştirilmiş; AMP Superseal, Aspöck bağlantı sistemi ASS2 veya P&R su geçirmez bağlantılardan yararlanılıyor.Plaka ve plaka tutucu Aspöck’ün akıllı hızlı montaj sistemiyle kenetleniyor, bu da onları değiştirmeyi çok kolaylaştırıyor. Geleneksel bir vida bağlantısı da mümkün olabiliyor. 

FlexLED plaka tutucusu, 110 ve 120 mm yüksekliğindeki tüm AB plakaları için uygun ve en yüksek koruma sınıfı IP6K9K’nin ve ADR’nin gerekliliklerini karşılayan özelliklerde.

FlexLED plaka tutucusunun avantajları şöyle sıralanıyor:
• Basit, hızlı ve güvenilir plaka değişimi
• Hızlı kelepçeli kapatma sistemi
• Özel olarak geliştirilmiş akıllı hızlı montaj sistemi
• 110 ve 120 mm yüksekliğindeki tüm AB plakaları için uygun

Workpoint II 1000 çalışma lambası

Aspöck, Workpoint II serisi çalışma lambaları ürün gamına da Workpoint II 1000’ünü ekledi. 

Yerden tasarruf sağlayan kompakt bir tasarıma sahip bu çalışma lambası yenilikçi optikleri ile optimum ışık dağılımı sağlıyor; 5700 Kelvin’de gün ışığına benzer 1050 lümene kadar. Böylece Workpoint II 1000 çalışma ortamını etkin bir şekilde aydınlatıyor. 

 -40 ila +110 derece arasında dönme aralığına serinin en hafif ürünü olan Workpoint II 1000 çalışma lambası sadece 410 gram ağırlığında. Malzeme seçimi çok dikkatli yapılmış. Termal olarak iletken bir plastik, mükemmel korozyon direnci ve ısı dağılımı sağlıyor. 

Workpoint II 1000’de yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış bir braket ve yuvarlatılmış vidalar bulunuyor. 

Omega baraketi ile sunulan çalışma lambası 3 ila 10 metre arasında uzanma kablolu olarak sunulabiliyor. 

Benzer yazılar