1/A Reklam

Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan temmuz ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Kamyon Finansman’dan kamyon ve otobüs ürün grubu için Temmuz ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz çekici/inşaat ve kargo kamyonları, Mercedes-Benz yolcu otobüsleri ve TruckStore bünyesinde satılan 2.El kamyonlara yönelik Temmuz ayına özel kampanyalar düzenliyor.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Aksaray ve Wörth üretimi çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Temmuz ayı boyunca geçerli olacak kasko ve servis sözleşmesini kapsayan bir finans kampanyası hazırladı. Söz konusu kampanya kapsamında, kurumsal müşteriler yüzde 2,14’ten başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleri  ile yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olabilecekler.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Temmuz ayında tüm Mercedes-Benz yolcu otobüs modellerinde geçerli olacak bir kampanya da gerçekleştiriyor. Kampanya doğrultusunda, kurumsal müşteriler, 60 aya varan vade seçenekleriyle Travego ve Tourismo modellerine sahip olabilecekler.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, ayrıca 2.El kamyonlar için Temmuz ayı boyunca geçerli olacak finans kampanyası düzenliyor. Bu kampanya çerçevesinde, kurumsal müşteriler 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 2,59’dan başlayan faiz oranları ile TruckStore’dan bir kamyon sahibi olma imkanına kavuşuyorlar.

Benzer yazılar