Hitachi Astemo Türkiye fabrikasında atama

Hitachi Astemo’nun Türkiye fabrikasında iki önemli atama gerçekleştirildi. Firmada İnsan Kaynakları ve İletişim Müdürü olarak görev yapan Çisil Güler, Hitachi Astemo globalde ‘Fren İş Birimi Yetenek Yönetimi & İK Operasyonları Direktörü’ olarak atanırken, Güler’in yerine bayrağı Elif Akça İnsan Kaynakları ve İletişim Müdürü olarak devir aldı.

27 ülkede yaklaşık 140 tesiste 90.000 kişiyi istihdam eden global bir otomotiv teknoloji şirketi olan Hitachi Astemo’nun Türkiye fabrikasında iki önemli atama gerçekleştirildi.

Bursa fabrikasında İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapan Çisil Güler, Hitachi Astemo globalde ‘Fren İş Birimi Yetenek Yönetimi & İK Operasyonları Direktörü’ olarak atanırken, Güler’in yerine Elif Akça göreve getirildi. Güler ve Akça, yeni görevlerine 4 Nisan 2022 tarihi itibari ile resmen başladı.

Fren İş Biriminde Hitachi entegrasyonu ve İK operasyonlarına liderlik edecek

Hitachi Astemo ‘Fren İş Birimi Yetenek Yönetimi & İK Operasyonları Direktörü’ olan Çisil Güler, Fren İş Birimi dahilinde insan kaynakları (İK) süreçlerini, spesifik İK projelerini ve inisiyatiflerini yönlendirmekten, yetenek yönetimi, öğrenme ve yetkinlik yönetimine liderlik etmekten, uluslararası mobiliteyi koordine etmekten; maaş, ikramiye ve diğer çalışan faydalarını koordine etmekten, Hitachi entegrasyonu ve İK dijitalizasyonuna liderlik etmekten sorumlu olacak.

Benzer yazılar