Isuzu belediye araçlarını Antalya'da sergiledi

Antalya Expo Center’de bu yıl üçüncüsü düzenlenen Anfaş City Expo 2012 – Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı'na katılan Anadolu Isuzu, belediyelerin ihtiyaçlarını karşılayan Citibus, Novociti, Novolux otobüslerini sergiledi. Ayrıca stantta NPR 8 çöp kamyonu ve NPR 10 Long itfaiye kamyonları da tanıtıldı.

Antalya Belediye Başkanı Mustafa Akaydın fuarın ikinci gününde Anadolu Isuzu standını ziyaret ederek bilgi aldı. Belediyelerin vazgeçilmezi itfaiye araçları, çöp kamyonları ve toplu taşıma araçlarını detaylı inceleyen Akaydın, Alanya Belediyesi’nin aldığı Citibus otobüsleri oldukça beğendiğini belirtti.

Anadolu Isuzu Satış Müdürü Efe Yazıcı ile Pazarlama Müdürü Bilge Gündüz’ün de hazır bulunduğu Anadolu Isuzu standında gazetecilere bilgi veren Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay: “Isuzu Citibus ile ekipmanlı NPR kamyonlar belediyeler tarafından çok ilgi görüyor” dedi. Tamay konuşmasını şu şekilde tamamladı:

“Anadolu Isuzu olarak belediyelerin ihtiyaçlarına uygun araçlar tasarlayıp üretiyoruz. Özellikle 9.5 metrelik Citibus ve 7,5 metrelik Novociti  otobüsleri belediyelerin vazgeçilmezi. Toplu taşımacılık dışında çöp konteyneri ve itfaiye aracı olarak tasarladığımız NPR kamyonlarıyla da A’dan Z’ye belediye araçlarını karşılıyoruz. Isuzu kalite ve güvencesi ile belediyelere hizmet vermeye devam edeceğiz.”

  

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir