TOTAL RUBIA’dan 6 bin 566 uzun yol sürücüsüne eğitim!

Türkiye’de 29 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması alanlarında faaliyet gösteren Total Turkey Pazarlama’nın, uzun yol sürücülerine yönelik gerçekleştirdiği ‘TOTAL RUBIA Roadshow 2019’ sona erdi. 2 Eylül-25 Ekim tarihleri arasında 7 bin 600 kilometre yol kat eden TOTAL RUBIA, 19 ilde 6 bin 566 uzun yol sürücüsüyle buluştu.

 

Türkiye’de 29 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması alanlarında faaliyet gösterenTotal Turkey Pazarlama’nın, uzun yol sürücülerine yönelik gerçekleştirdiği’TOTAL RUBIA Roadshow 2019′ sona erdi. 2 Eylül-25 Ekim tarihleri arasında 7 bin600 kilometre yol kat eden TOTAL RUBIA, 19 ilde 6 bin 566 uzun yol sürücüsüyle buluştu.

2018 boyunca 21 ilde, 26 noktada 6binden fazla ağır vasıta sürücüsüyle buluşan TOTAL RUBIA, bu yıl da uzun yolsürücülerini yalnız bırakmadı. Total Turkey Pazarlama tarafından ağır hizmet madeni yağlarını tanıtmak amacıyla düzenlenen ‘TOTAL RUBIA Roadshow’ Eylül-Ekimaylarında 19 ilde, 25 noktada 6 bin 566 uzun yol sürücüsüyle bir araya geldi. 2Eylül’de Çorlu’da başlayan ve 25 Ekim’de Bursa Gemlik’te sona eren TOTAL RUBIARoadshow bu süre zarfında 7 bin 600 kilometre yol kat etti.

Etkinliklerde katılımcılara doğru yağ seçimi,yeni nesil dizel motor teknolojisi, çevreci emisyon sistemleri ve yakıt ekonomisi gibi konularda eğitimler verilirken sağlık ve zindeliğin bir ölçütü olarak kabul edilen vücut kompozisyon ölçümü yapıldı. Sürücülerin uzun yolda güvenle yol almalarını sağlamak için emniyetli sürüş simülatörü ile yol güvenliği farkındalığı yaratıldı. Çeşitli hediyelerin dağıtıldığı etkinliklerde basket atma, bidon devirme gibi oyunlar oynandı.

Afrikalı  Ali sürprizi

Uzun yol sürücülerinin severek dinlediği Kral FM’in ünlü sunucularından ‘Afrikalı Ali’ lakaplı Ali Şentürk de Roadshow’un konuğu oldu. Afrikalı Ali, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da düzenlenen etkinliklerde takipçileriyle bir araya geldi ve etkinlik alanlarından canlı yayın yaptı. Afrikalı Ali, canlı yayın sırasında 10 şanslı dinleyicisine de TOTAL RUBIA ağır dizel motor yağı hediye etti.

Total Turkey Pazarlama ve Teknoloji Direktörü Fırat Dokur, ‘TOTAL RUBIA Roadshow’ etkinlikleri sayesinde bugünekadar on binlerce uzun yol sürücüsüyle buluşma imkanı yakaladıklarınıvurguladı. Dokur, “TOTAL RUBIA, bu yıl da önceki yıllar gibi uzun yol sürücülerinin yanında oldu. Markamıza duyduğumuz güveni ağır vasıta sürücüleriyle paylaşmak için her yıl sahaya çıkıyor ve il il dolaşıyoruz. TOTAL RUBIA markamızın yüksek kalite ve müşteri taleplerine kulak vererek güven sağlayan yaklaşımıyla yakın gelecekte uzun yol sürücülerinin en çok tercih ve tavsiye ettiği motor yağı markası olmasını hedefliyoruz” diye konuştu.

Total Turkey Pazarlama Hakkında

Total Turkey Pazarlama, tamamı Total grubu iştirakı olan veTürkiye’de madeni yağ üretimi ve pazarlaması alanında faaliyet gösteren global bir oyuncudur. 130 çalışanı ile başta motor yağları olmak üzere madeni yağlarının  da operasyonlarını yürüten şirket 2017 yılı sonu itibariyle %11,9 pazar payına ulaşmıştır. Şirket otomotiv, endüstri ve deniz taşımacılığı segmentlerine hem doğrudan hem de distribütörleri aracılığıyla ürün tedariği yapan güçlü bir satış ve dağıtım ağına sahiptir.

Total Turkey Pazarlama, İzmir Menemen’de en üst düzey uluslararası ve yerel standartları karşılayan madeni yağ harmanlama tesisinde yılda yaklaşık5 0.000 ton madeni yağ ve özel ürünün üretimini yapmaktadır.

Total Marketing & Services Bölümü Hakkında

Total Marketing & Services bölümü ham petrolden elde edilen ürünlerin pazara sunulması ve ilgili süreçte gereken tüm hizmetlerin sağlanmasından sorumlu şirket birimidir. Birimin 31.000 çalışanı 110 ülkede yer almakta ve ürün ve hizmetlerin 150 ülkeye satışını sağlamaktadır. Her gün, Total Marketing &Services 65 ülkede yer alan 16.000’den fazla akaryakıt istasyonunda 8 milyondan fazla müşterisine hizmet vermektedir. Dünyanın dördüncü büyük madeni yağ tedarikçisi ve Afrika’nın en büyük petrol ürünleri dağıtıcısı olan şirket,dünya çapında 50 üretim tesisi ile madeni yağ, asfalt, katkı, özel yakıt ve sıvılar üreterek büyümesini sürdürmektedir.

Total Hakkında

Total global bir entegre enerji üreticisi ve sağlayıcısı, öndegelen bir akaryakıt ve gaz tedarikçisi ve majör bir düşük karbon salınımlıenerji oyuncusudur. Total 98,000 çalışanı ile daha iyi, daha güvenli, dahatemiz, daha verimli, daha yenilikçi ve mümkün olan en fazla kişiye ulaşanenerjiyi taahhüt eder. Total, kurumsal sosyal sorumluluğu gereği, dünya çapında130’dan fazla ülkeye yayılan operasyonlarının istikrarlı bir biçimde ekonomik,sosyal ve çevresel katma değer sağlamasına odaklanır.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir