Parçapazarı.com’a Felis ödülü verildi

Oto sanayiyi ve yedek parça satışını dijitalleştiren bir e-ticaret girişimi olarak faaliyetlerini sürdüren ParçaPazarı.com önemli bir başarıya imza attı. ParçaPazarı.com, iletişim ve medya dünyasının saygın yayınlarından Media Cat tarafından her yıl gerçekleştirilen Felis Ödül organizasyonunda “Dönüştüren Pazarlama Etkisi” altındaki “En İyi Dönüştüren Girişim” B2B kategorisinde Felis ödülü kazandı.

En İyi Dönüştüren Girişim kategorisi, faaliyet gösterdiği alana yeni bir iş modeli sunan, kendi kategorisini yaratan ya da kategorisini geliştiren, tüketici tarafından benimsenmiş ve davranış değiştirmeyi başarmış start-up girişimleri hedefliyor. ParçaPazarı.com’un ödülü 8 Kasım Cuma akşamı düzenlenen törende verildi.

Borusan Holding girişimi olan ParçaPazarı.com otomotiv profesyonellerini online çatı altında buluşturan bir e-ticaret sitesi. Sitede kullanıcılara Borusan güvencesi altında her marka otomobil için yüz binlerce oto yedek parça seçeneği ve detaylı bilgi sunuluyor. ParçaPazarı.com, sunduğu geniş ürün yelpazesi, iyi fiyatlar ve hediyelerle, kullanıcılarının satın alırken kazanmasını sağlıyor; müşterilerine satış öncesi ve sonrası güvenilir, kurumsal ve profesyonel destek veriyor. Otomotiv sektörünün ihtiyaçları dikkate alınarak oluşturulan bu iş modelinde, müşteriler güvenli ve kârlı oto yedek parça satın alma deneyimi yaşıyor.

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir