Kordsa kampanya gücünü çalışanlarının gerçek yaşam öykülerinden alıyor

Kordsa’nın “Yaşamdan İlham Alıyoruz, Yaşamı Güçlendiriyoruz” sloganıyla 2019 Ocak ayında başlattığı kampanyasının ikinci ayağına Kordsa çalışanlarının gerçek yaşam öyküleri ilham oldu. Kordsa’nın, güçlendirme yolculuğundaki ilhamını yaşamdaki en mutlu, huzurlu, güvenli anlardan aldığı vurgulanan kampanyanın ikinci aşamasında çalışanlar kendi ilham kaynaklarını anlattı.

 

Yaşamdaki mutlu anları korumak ve zenginleştirmek için teknolojiler üreten Kordsa, Ocak 2019’da “Yaşamdan İlham Alıyoruz, Yaşamı Güçlendiriyoruz” kampanyasını başlattı. Kampanyanın ilk aşamasında Kordsa’nın yaşamdan aldığı ilhamla var olduğu iş kollarını nasıl güçlendirdiği; böylece yaşamdaki mutlu ve huzurlu anları nasıl daha kalıcı kıldığı anlatılıyordu.

Kampanyanın ikinci ayağında ise Kordsa çalışanlarının gerçek hikayelerini aktardıkları videolar derlendi. Bu videolarda çalışanlar kendi hobilerini, huzur buldukları anları, tazelendiklerini hissettikleri aktiviteleri yani kısacası en mutlu oldukları ve ilham aldıkları anları anlatırken, bu anlardan aldıkları ilhamı Kordsa’daki çalışmalarına nasıl yansıttıklarını aktardılar. Videolar arasında, bisikletle yeni yerler keşfetmeyi seven bir çalışanın hafiflik ve dayanıklılığın önemini deneyimlemesi ve Kordsa’da kompozit teknolojileri geliştirirken bu deneyiminden nasıl güç aldığına; doğayı ve kamp yapmayı seven bir diğer çalışanın doğanın eşsizliğinden ilham alarak Kordsa’nın lastik güçlendirme teknolojilerinde sağlamlığı ön plana koymasına; yelken tutkunu bir başka Kordsa çalışanının yelken sayesinde açık denizlerde yol alırken takım çalışması ruhunu işine yansıtabilmesine kadar farklı bakış açılarına ve hikayelere yer veriliyor.

Gerçek hikayelerden bazılarına kampanya iletişiminde yer verilirken, hikayelerin videolarının tamamı kampanyaya özel hazırlanan web paylaşılmaya devam ediyor.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir