Renault Twizy ailesi, Twizy Cargo ile genişledi

Twizy ailesinin yük taşımak için geliştirilen aracı Twizy Cargo büyük dikkat çekti.

Renault Tvvizy ailesi, yük taşımak içirı tasarlanan yeni versiyon olan Tvvizy Cargo ile genişledi. Renault tarafından yapılan açıklamaya göre, aracın geniş bagaj ve bagaj kapısı arka kısmın dikkati çekici unsurları arasında yer alıyor.
Tvvizy Cargo, elektrik motorlu hafif ticari araçlara akıllı ve eğlenceli bir bakış açısı getiriyor. Sahip olduğu özellikler nedeniyle hafif ticari araç kullanıcıları tarafından benimsenen aracın müşterilerinin yüzde 60’ını şirketler oluşturuyor. Tvvizy, sıfır bakım maliyetiyle ticari araç kullanıcıları için ideal ortak.
Renault Tech tarafından Renault Sport Technologies ile ortaklaşa çalışma sonucu ortaya çıkan Tvvizy Cargo, 90 derece açılabilen arka kapısı ile erişilen 180 litre (75 kg) kapasiteli su geçirmez bagajı ile avantaj sunuyor.
Tvvizy’nin Cargo versiyonu, arka yolcu koltuğunu kaldırarak elde edildi. Bu versiyonda da ön koltuk hareket edebiliyor ve ön kapıda, kontak anahtarı ile çalışan bir kilitleme sistemi mevcut. Tvvizy Cargo ile kurye, kargo firmalarını hedefliyor. Ayrıca Tvvizy Cargo da kişiselleştirilme özelliğine sahip. Araç, güvenlik açısından da koruyucu bir kabin, 4 noktalı emniyet kemeri ve hava yastığı gibi alışılagelmiş bir otomobilin tüm özelliklerine sahip.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir