UND Üyesi Bursa’lı taşımacılar “birlikte güçlüyüz’ dedi

Slider-Altı

BURSA TAŞIMACILARI DA ‘BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ’ DEDİ..

UND üyeleri mesleki ve ekonomik gelişmeleri ve derneklerinin geleceğine yönelik topantıar yapmayı sürdürüyorlar. Covid salgını öncesi Birlikte güçlüyüz modosu ile yola çıktığını duyuran ve  sözcülüğünü diğer üyelere göre daha önde olan Ali Çiçekli’nin yaptığı yaptığı grup toplntı ve ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Bursa’da buluşan grup konu ile ilgili olarak aşağıdaki bilgileri paylaştı.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) Üyesi Bursa firmalarından bir grup  dün Bursa’da bir araya gelerek hem güncel sektörel sorunları hem de UND Genel Kurul Sürecini değerlendirdi.Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekli toplantıya, Bursa’daki hemen hemen tüm uluslararası taşımacı şirketlerin yetkilileri katılım sağladı.Taşımacılatın yanı sıra Bursa Uludağ Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Hüseyin Şanverdi ile Bölge Müdür Yardımcısı da katılarak taşımacıların ve sektörün sorunlarını dinlediler.

Ford Trucks Bursa Bayisi Erdeğer firmasının sponsor olduğu toplantıda bölge taşımacıları aktüel sorunların başında gelen RSS uygulamasındaki aksaklıklar ve sınır kapılarındaki yoğunluk ile yurt dışında karşılaştıkları diğer konuları dile getirip fikir teatisinde bulundular.Bölge taşımacıları açısından verimli geçen toplantının sonunda katılım sağlayan bölge nakliyecilerin tamamı UND Genel Kurul sürecinde, daha önce yönetime talip olduğunu açıklayan, Birlikte Güçlüyüz Grubuna tam destek verdiklerini açıkladılar.

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir