Saygınlar Nakliyat Türkmenistan Yolunda

Gecici


Türkmenistan taşımalarında uzmanlığını arttıran Antakya kökenli uluslararası nakliye firması Saygınlar Uluslararası Nakliyat ihracat ve ithalat taşımalarında Avrupa standartlarında taşıma yaptıklarını duyurdu. Konu ile ilgili yazılı bir açıklama yapan Sayınlar Genel Müdürü Faruk Kızgın hizmetleri, çalışma yöntemleri ile ilgili bilgi verdi. Başta Türkmenistan ve Asya olmak üzere tüm uluslararası taşımalara hizmetlerini yaptıklarını duyurdu

Faruk Kızgın Saygınlar Türk uluslararası nakliyeciliğinde, üretiminde ve ihracatında özel ve önemli bir yere sahip olan Antakya kökenli bir firma. Asya ve Türkmenistan taşımalarına yöneldik ve uzmanlaştık. Bu ülkelere planlanan süreye uygun, malın özenle ve hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Taşımalarımızın CMR sigortası kapsamındadır. Araçlarımızın bakımlı ve yaş ortalamalarının düşük olması, bakımlarının eksiksiz yapılıyor olması taşıma sırasında araç kaynaklı teknik hataların oluşmasını önlemektedir.

Sürücülerimiz tecrübesi ile birlikte araç takip sistemleri ve modern filo yönetimi anlayış ve imkanlarımız taşımaların başarısını garantiliyor. Müşterilerimizi taşımanın durumu ile ilgili günlük olarak e mail ile  bilgilendiriyoruz. Türkiye’den Türkmenistan’a giden tırlar Gürcistan ve İran yollarını kullanıyor. Bu güzergahta zaman zaman ortaya çıkan ülke geçiş sorunları ile karşılaşmamak ve bu sorunları aşmak için özel bir dikkat gösteriyoruz.

Hizmetlerimiz arasında parsiyel ve frigo taşımaları yer alıyor. Özellikle frigo taşımalarında bölgemiz taşımacılarının gelenekselleşmiş tecrübeleri ile tanınıyorlar. Soğutucu ekipmanlarımızın kalitesi ve sürücülerimizin tecrübesi nakliyenin kalitesini artırmakta ihracatçılarımızın yüzünü güldürmektedir şeklinde bilgi verdi.

Gecici

Benzer yazılar

Gecici