Dayanıklı, hafif, uzun ömürlü damper kazancı artırıyor! Rekabette öne geçiriyor!

Gecici

Sizin damperiniz dayanıklı mı, Hafifletmek İstermisiniz?

karlı ve verimli çalışıyor musunuz?

Hafif ve sağlam yapılı araçlar, ekipmanlar ve parçalar üretilmesine olanak sağlayan özel çelik ürünleri ile tanınan SSAB; daha dayanıklı ve daha hafif damper üretmek isteyen damper üreticileri, damperlerini daha verimli ve uzun süre kullanmak isteyen inşaat, maden ve hafriyat firmalarının filo yöneticileri ve işletmecileri ile sektörün diğer ilgililerini 23 Ekim cuma günü saat 10:00’da düzenleyeceği webinara / web seminerine davet ediyor.

>>> KATILIM İÇİN TIKLAYIN <<<

Damper üreticilerinin ürün tasarımlarına ve gelişimine destek vermeyi amaçlayan SSAB’nin bu bilgilendirme toplantısında, Halim Karaoğlan ve Devrim Sağlam konuşmacı olarak yer alacaklar; damperde ürün optimizasyonu ve gelişimi ile maliyetlerin nasıl ve ne kadar düşürebileceğini ve karlılığın ne şekilde arttırılabileceğinin yollarını anlatacaklar.

Damper gövdelerinin ömrünü ve performansını iyileştirmeye yardımcı olacak farklı tasarım uygulamalarının da paylaşılacağı webinara katılanlar, ayrıca kendilerine işlerinde – örnek ürünlerinde verimlilik sağlayacak ücretsiz teknik danışmanlık hizmetilerinden de haberdar olacaklar.

Başarıya giden yol

SSAB, öncelikle damper üreticilerine; “Ürettiğiniz damperlerde herşey yolunda mı? Daha hafif ve dayanıklı damper üretmek ister misiniz? diye soruyor.
Çünkü damper gövdeleri, kullanım ömürleri boyunca ciddi aşınma ve darbelere maruz kalan ürünler… Ve SSAB’nin aşınmaya dirençli özel çelik ürünleri damperlerin kullanım ömrünü ve verimliliğini önemli ölçüde artırıyor.

Optimize edilmiş damperli gövde tasarımlarıyla çok önemli miktarda ağırlık tasarrufu sağlanırken, araçların faydalı yük taşıma kapasitesi de aynı ölçüde artıyor. Bu paralelde yakıt ekonomisi sağlanıyor, araç kullanım verimliliği artıyor.

Aşındırıcı malzemelerin darbelerinden kaynaklanan sıyrıklara, ezilmelere, çatlaklara karşı daha iyi direnç sağlanırken, damperlerin hizmet ömrü uzuyor. Daha uzun hizmet ömürü ikinci el satış değerinin daha yüksek olmasını da sağlıyor.

Tasarım ve geliştirme desteği

Üretim maliyetlerini % 20 veya daha fazla azaltmak mı istiyorsunuz? Veya uygulamalarınızın daha kolay üretilmesini, daha fazla yük taşıyabilmesini, daha uzun süre dayanmasını ve daha az bakım gerektirmesini mi istiyorsunuz?
SSAB’nin Bilgi Servis Merkezindeki tasarım ve geliştirme uzmanları yardıma hazır. Geleneksel desteğin ötesine geçerek, işletmeleri için işe yarayan ürünler ve süreçler geliştirmek için müşterilerle yakın işbirliği yapıyorlar.

Fikirden yeniliğe

SSAB’nin malzeme ve tasarım uzmanları her yıl teknik seminerler, kurslar ve geliştirme projeleri aracılığıyla binlerce müşteriyle buluşuyor. Bu etkileşimler sayesinde ürünlere nasıl daha fazla değer katılabileceği öğreniliyor. Daha sonra her müşteriye ve her çözüme yönelik desteğin nasıl olacağı belirleniyor.
Destek hizmetleri; tasarımdan malzeme seçimine, aşınma hesaplamalarına, atölye desteğine ve üretim verimliliği önerilerine kadar tüm geliştirme zincirini kapsıyor.

  • Malzeme seçimi,
  • Modelleme, şekillendirme,
  • Simülasyonlar,
  • Yorulma ve aşınma hesaplamaları,
  • Atölye desteği ve öneriler,
  • Üretim verimliliği desteği sunuluyor.

 

 

 

 

  KAYDOLMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYIN.


 

 

Gecici

Benzer yazılar

Gecici