Özberkay filosuna Sultan Comfort

Gecici

Otokar, dünyanın dört bir yanında büyük ilgi gören Sultan aracının teslimatlarına devam ediyor. Özberkay Eskişehir ve çevresinde 20 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdürüyor. Şirket, filosunu 10 adet Sultan Comfort ile güçlendirdi.Otokar Sultan, Özberkay Servis İşletmeciliği’nin de tercihi olduğu duyruldu.

Turizm, öğrenci ve personel taşımacılığının uzun yıllardır vazgeçilmezi olan Sultan Comfort’un yeni teslimat adresi Eskişehir oldu.

Otokar Bayi Gaziantepli Kardeşler Otomotiv’de gerçekleştirilen teslimat törenine, Özberkay Servis İşletmeciliği Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Çifter, Gaziantepli Kardeşler Otomotiv Satış Yöneticisi Vedat Kaşık ve şirket yetkilileri katıldı. 10 adet Sultan Comfort alımına ilişkin olarak firma yetkilileri, tasarımı, kalitesi, üst düzey konforu ve ikinci el değerinin yüksek olması sebebiyle Sultan’ı tercih ettiklerini belirttiler.

SULTAN COMFORT

Yayınlanan basın bülteninde Sultan Comfort ile ilgili bilgilerde yer aldı. Sultan Comfort lüks koltukları, koltuk altı buzdolabı, anons sistemi, LCD ekranı, DVD ve güçlü klimasıyla seyahat konforunu ikiye katlıyor. Sultan Comfort, isteğe bağlı sunulan çift camları ile buğulanma ve ısı kaybını önlerken; dışarıdaki gürültünün içeri girmesini de engelliyor. Tek araçla hem çok kazanç hem de üst düzey güvenlik vadeden Sultan Comfort’ta standart olarak sunulan Acil Frenleme Sistemi (AEBS) ile Şerit Takip Sistemi (LDWS) sayesinde yolcular güvenle taşınıyor. Yolcu kapasitesi 29+1 kişiye çıkarılan Sultan Comfort’ta koltuk sayısı artsa da diz genişliğinden feragat edilmiyor.

Sultan Comfort, kullanıcısına konfor ve güvenlik sunarken; üstün yol tutuşu, yakıt tasarrufu, yüksek performansı ve düşük işletme giderleriyle de ön plana çıkıyor. En zorlu testlere tabi tutularak geliştirilen Sultan Comfort, uzun bakım aralıkları ile zamandan da tasarruf ettirerek, kullanıcısına bakım dönemlerini daha az düşündürüyor.

Gecici

Benzer yazılar

Gecici