Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv’den Actros teslimatı

Gecici

Alp Özler Uluslararası Nakliyat, 2021 yılında da yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 2021 yılındaki yeni araç yatırımı tercihini Mercedes-Benz Actros 1848 LS ADR E6 4X2 den yana kullanan Alp Özler Uluslararası Nakliyat, Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv İstanbul Şubesinde düzenlenen büyük teslimat töreni ile yeni araçlarını Firma ağır nakliye ve proje taşımacılığı organizasyonunda ülkemizin önemli firmalarından olan Yılnak A.Ş.’yi de grubuna geçmiş yıllarda katarak lojistik alanında da faaliyet yürütüyor. Bu alandada büyümesini devam ettiriyor.

Gelecek Otomotiv İstanbul Şubesinde gerçekleştirilen teslimat töreninde Alp Özler Uluslararası Nakliyat 3 nesil bir arada bulunarak Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Gece, Yönetim Kurulu üyesi Ceyhun Gece ve 3.kuşak yönetici temsilcisi Ömer Gece ile Gelecek Otomotiv CEO Bekir Koman, Kamyon Satış Direktörü Serdar Ulağ ve Kamyon Filo Satış Müdürü Yusuf Odabaş’dan araçlarını teslim aldı.

Alp Özler Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Gece yeni araçların filoya katılması ve marka tercihleri kanısında “İşbirliğimizin yatırımlarımıza ve büyümemize paralel devam edeceğinden eminim. Sektörümüz sebepli bizim için en önemli kriterler araçlarımızdaki güvenlik, kalite ve teknoloji bileşenleridir. Ayrıca Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş’ nin sunmuş oldukları finansal avantajlar kalite, güven ve teknolojiye uygun koşullarla araçlarımıza ulaşmamızı sağladı. Tüm süreçte her zaman destekçi olan Gelecek Otomotiv Yönetimine, Satış ekiplerine ve finansal hizmetlerine teşekkür ederiz.”dedi

Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv CEO’su Bekir Koman törende Alp Özler Uluslararası Nakliyat yöneticilerine Mercedes-Benz markasına olan güvenlerinden dolayı teşekkür etti. Bekir Koman, “Kamyonlarımızla üretici olarak 30 yılı aşkın süredir ülkemizde hizmetimizi sürdürüyoruz. Bu teslimat ile araç parkını kamyonlarımız ile güçlendirip ürün ve hizmetlerimize duyduğu güveni gösteren Alp Özler Uluslararası Nakliyat şirketi yöneticilerine iş birliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. İş birliğimizin ilk günden itibaren olduğu gibi, güven ve karşılıklı anlayış içerisinde devam etmesini diliyoruz.” dedi. 

Gecici

Benzer yazılar

Gecici