Bayraktarlar Aksaray’dan, Actros teslimatı

Gecici

Meyve Suyu ve Meşrubat üreticisi Oğuz Gıda, bünyesindeki Daren Meyve Suları ve Taşımacılık A.Ş. firmasının 2021 Yılı araçlarını yenileme yatırımını 20 Adet Actros 1848 LS araçların alımı ile başladığı duyuruldu. Mercedes Benz Bayi Bayraktarlar Aksaray A.Ş.’ den konu ile ilgili olarak bir duyuru yayınlandı.

Teslim alan Oğuz Gıda firma sahipleri Ahmet Oğuz ve Burak Oğuz yaptığı açıklamada “Oğuz Grubun ürettiği tüm ürünlerin taşımacılığını kendi öz mal araçlarımızla yapmaktayız. Artan araç fiyat ve finansman maliyetlerine rağmen mevcut araçlarımızı yeniliyoruz. 2021 yılı içerisinde yatırımlarımıza devam edeceğiz, Aldığımız araçlar Adana, Kocaeli ve Konya Ereğli tesislerimizde üretilen ürünlerimizin taşımacılığına destek verecekler. Bu teslimata ilave olarak yeni araçların siparişlerini de Eylül 2021 ayına verdik” bilgileri yer aldı.

Bayraktarlar Aksaray Bayi yöneticisi Zafer Bülbül “Markamızın güvenirliği ile beraber tüm satışlarımızı yüzde yüz müşteri memnuniyeti” odaklı satış yapıyoruz. Müşterilerimiz bizim iş ortağımızdır” açıklamasını yaptı.

Kamyon Satış Müdürü Serkan Karakor’da “Daren Lojistiğin Markamız ve Bayimize duyduğu güven ve işbirliklerinden dolayı Daren Lojistik yöneticilerine teşekkür ediyorum. Artan pazar payımıza ilave olarak sektöründe öncü ve saygın bir firma olan Daren Lojistiğe filo satışlarını yaparak araçlarını teslim etmek bizlere ayrı bir mutluluk vermiştir.” olarak görüşlerini özetledi.

Gecici

Benzer yazılar

Gecici