Renault Trucks T  ve T High 2020

Konfor her şeyin odağında yer alıyor

Renault Trucks uzun yol çekicileri olan T ve T High versiyonlarının kabin içini yeniledi ve daha fazla kabin içi eşya koyma/saklama yeri oluşturdu. Optimize edilmiş olan donanım ve yeni yazılım ile yakıt tüketimi de azaltılıyor.

Renault Trucks T ve T High edisyonları 2020 yılı için daha şık bir görünüm ve konforlu kullanıma sahip. Bu iyileştirmeler sayesinde sürücü kumaş kaplı sürücü koltuğuna sahip. Koltuğun iki yanlarında dirsek desteği bulunuyor. Direksiyon deri kaplama. Direksiyon üç aşamalı olarak ayarlanabiliyor.

Gösterge paneli karbon tasarım çizgilerine sahip ve kapıların ise tutamakları alüminyumdan. Kapılarda metal eşikler monte edilmiş. T ve T High modelleri artık 221 litrelik bir eşya koyma yerine sahip.

 

Kabin arka duvar paneli bu geniş eşya yerleştirme imkanını sunuyor. Opsiyonel olarak sunulan Roadpad+Paketinde ise bir çekici navigasyon sistemi ve eller serbest konuşma imkanı düzenlenmiş bulunuyor.

Ayrıca bir geri ve araç yanları kameraları sayesinde sürücü yoldaki diğer araçları çok daha iyi bir şekilde görebiliyor ve bu sayede daha iyi bir manevra imkanına sahip oluyor.

Aracın dış tasarımında fazla bir değişiklik yok. Bilinen kontrast renkler yani siyah ve kavuniçi yine eskisi gibi radyatör ızgarasında ve diğer yerlerde yer alıyor. Aynalar da yine önceki modeller gibi.

Motorlar aynı, aks yeni

Yakıt tüketimini motorları değiştirmeden optimize edebilmek imçin T ve T High 2020 modellerinde yeni ve yüksek verimliliğe sahip olan bir aks geliştirilmiş.

Yeni fren diskleri daha hafif. Ayrıca opsiyonel olarak sürüş ayarlamalarında aktive edilen yeni özellikler ile %3 oranına kadar yakıt tasarrufu sağlanabileceği belirtiliyor.

 

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir