Kalite’19 teknoloji uzmanlarını buluşturdu, bir sonraki buluşma 2020’de

Türkiye sanayisinin gelişiminde önemli bir rol üstlenen kalite ve kontrol ekipmanları sektörünün tüm paydaşları, 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında 9.’su düzenlenen Otomotiv Test Ekipmanları, Metroloji ve Endüstriyel Yazılım Fuarı; KALİTE’19’da bir kez daha biraraya geldiler.
Otomotiv tedarik sanayi, savunma sanayi, havacılık, döküm sanayi ve kalıpçılık sektörleri başta olmak üzere tüm üretim sektörlerinde kullanılan, son teknolojiyle tasarlanan cihazların sergilendiği fuar kapsamında Endüstri 4.0’a uygun yeni nesil cihazlar ilgi odağı oldu.
TİAD, TÜBİTAK, TÜRKAK ve KOSGEB tarafından desteklenen KALİTE’19’un oldukça verimli geçtiğini belirten fuarın düzenleyicisi Kalite Fuar Yapım AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Dağhan Mumcuoğlu, “Her anlamda oldukça verimli bir fuar dönemi geçirdik. 2017 yılına göre ziyaretçi sayımızda artış oldu. Fuarımıza katılan 56 firma 15 ülkeden 250 markayı temsil etti ve yeni nesil ürünlerini Kalite Fuarı’nda sergilediler.
Sektör profesyonellerini çok başarılı bir şekilde ağırlayan fuarımız sonrasında, katılımcı firmalardan gelen talep doğrultusunda iki yılda bir düzenlediğimiz fuarı her yıl düzenleme kararı aldık ” dedi.
Ülkemiz savunma ve havacılık sanayiine verdiği destek ile bu sene daha da öne çıkan fuarın konu başlığı da “Kontol, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Teknolojileri Test Ekipmanları, Metroloji ve Endüstriyel Yazılım Fuarı” olarak yeniden düzenlendi.

 

 

 

 

 

 

Kalite Fuar Yapım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dağhan Mumcuoğlu.

  

  

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir