TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

İNCELEME-TEST

SSAB Bauma'da mobil uygulamalarını sergiledi

SSAB Bauma'da mobil uygulamalarını sergiledi

Tarih 18 Nisan 2019, 13:41

SSAB bu yılki Bauma Fuarı’nda müşterilerin daha verimli olmasını sağlayacak çeşitli ücretsiz mobil uygulamaları tanıttı.

App Store ve Google Play'den indirilebilen bu uygulamalar, müşterilerin yüksek dayanımlı SSAB çelikleri Hardox® aşınma plakası ve Strenx® performans çeliği kullandıkları takdirde ne kadar tasarruf edebileceklerini hesaplamasını sağlıyor.

Son yıllarda geliştirilen ve zenginleştirilen bu popüler uygulamalar WearCalc ve WeldCalc'ı da içeriyor. WearCalc, kullanıcıların belirli bir kullanım alanı için farklı Hardox® sınıflarını karşılaştırmasına ve standart kalite çelikten yüksek dayanımlı çeliğe geçerse servis ömrü ve yük kapasitesinde yaşayacağı artışı hesaplamasına yardımcı olur. Mobil uygulama ayrıca erozyon aşınması, sürtünme aşınması ve darbe aşınmasını öngörmede de kullanılabilir.
WeldCalc, kaynakçıların Strenx® veya Hardox® çeliklerde akıllı ve güvenli bir kaynaklama süreci oluşturmasına yardım eder. Kullanıcı sadece parametreleri girer ve birkaç saniye içinde önerilen makine ayarlarını, sıcaklığı, ısı girdisini ve risk analizini görebilir.

Müşteriler Bauma'da ayrıca SSAB EcoUpgraded, SmartSteel ve tüm özellikleri bir arada sunan SSAB uygulamaları hakkında da ayrıntılı bilgi edinme fırsatı buldular.

Yeni uygulama, yük kapasitesi arttıkça çevresel yükün nasıl azaldığını gösteriyor


SSAB, sadece yük kapasitesini artırmakla kalmayıp çevresel etkisini de azaltmak isteyenler için, SSAB EcoUpgraded müşterilerine yönelik yeni bir mobil uygulamayı hizmete sunuyor. SSAB EcoUpgraded uygulamasıyla müşterilere, yüksek dayanımlı çeliğe yükseltilen bir ürünün yaşam döngüsü süresince CO2 emisyonları ve yakıt tüketiminin azaltılmasına nasıl katkıda bulunabilecekleri gösteriliyor. Müşteriler ayrıca farklı opsiyonları seçerek operasyon sırasındaki tasarrufları ya da kapasite artışlarını görüntüleyebiliyor.

Mobil uygulamanın özellikleri ve yararları

SSAB'nin geliştirdiği tüm mobil uygulamalar çekici ve sezgisel arayüzlere sahiptir. Uygulamalar sonuçları saniyeler içinde hesaplar ve kolayca anlaşılabilen bir formatta sunar. Kullanıcılar sonuçları kaydetmeyi, göndermeyi veya iş arkadaşlarıyla paylaşmayı seçebilir. Dahası, kullanıcıların mobil uygulamada gördüğü ürün verileri her zaman güncel tutulur.

Uygulamalar müşterilere avantajlı ve eyleme geçirelebilecek nitelikte pek çok bilgi sağlar:
•    Belirli bir kullanım alanı ve aşınma türü için en iyi çeliği optimize edebilme yetisi
•    Ekipmanın servis ömrünü uzatma
•    Ürün ağırlığını azaltma ve yük kapasitesini artırma
•    Yakıt tasarrufunu iyileştirme
•    Çevresel etkileri azaltma

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Iveco Türkiye üstyapıcılarla 2019 buluşmasını gerçekleştirdi

Iveco Türkiye üstyapıcılarla 2019 buluşmasını gerçekleştirdi Iveco yeni bir açılım yaparak üstyapıcıları Türkiye pazarı dışında özellikle Afrika ve ortadoğuda kapsamlı bir iş b...

Krone, frigorifik treyler satışlarında yılın ilk yarısını lider kapattı

Krone, frigorifik treyler satışlarında yılın ilk yarısını lider kapattı Yalnızca Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en iddalı frigorifik treyleriyle sektörde yer alan Krone, 2019’un ilk yar...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı