TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

İNCELEME-TEST

BP – Axess işbirliği kazandırıyor

BP – Axess işbirliği kazandırıyor

Tarih 17 Nisan 2019, 12:00

Anlaşmalı BP istasyonlarından Axess ile yapılacak akaryakıt/otogaz alışverişleri 30 TL’ye varan chip-para kazandırıyor.

700’ü aşkın istasyonuyla Türkiye çapında her gün 300 binin üzerinde müşteriye hizmet veren BP, yepyeni bir kampanya ile müşterilerini sevindiriyor. Axessile yürütülen kampanya, 16 Nisan – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında,kampanyaya dahil BP istasyonlarından Axess ile tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz alışverişindeSMS ile katılım yapılması halinde25 TL chip-para, Axess Mobil’den katılım yapılması halinde ise 30 TL chip-para kazandırıyor.

Kazanılan chip-paralaranında karta yüklenecek ve 8 Haziran 2019 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axessüyesi BP istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olacak.

Kampanyadanbireysel asıl kart sahipleri,AxessMobil uygulamasındaki kampanyalar bölümünden “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak faydalanabiliyor. SMS ile katılım sağlayan bireysel ve tüzel asıl kart sahipleri isekampanya kapsamında 25 TL chip-para kazanıyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Nissan yaza heyecan katmaya devam ediyor

Nissan yaza heyecan katmaya devam ediyor Japon otomotiv devi NISSAN, araç sahibi olmak isteyenlere Temmuz ayı boyunca kampanya indirimine ek yüzde 0,99 faiz...

BMW’den Temmuz’a özel damga vuracak fırsatlar

BMW’den Temmuz’a özel damga vuracak fırsatlar Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu BMW için Temmuz ayına özel kaçırılmayacak avantajlar sunuyor.

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı