TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Jeep, Şubat’ta fark yaratıyor

Jeep, Şubat’ta fark yaratıyor

Tarih 11 Şubat 2019, 10:18

Jeep, Renegade modelinde sunduğu fırsatlarla, yepyeni bir Jeep sahibi olmak isteyen otomobil tutkunları için avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

SUV dünyasının efsanevi markası Jeep®, tüm Renegade versiyonları için özel bir kampanyayı devreye alıyor. Şubat ayı boyunca yüksek verimliliğe sahip, 120 HP gücündeki 1,6 litrelik Multijet II turbo dizel ve 1,4 litrelik 140 HP güç üreten MultiAir2 turbo benzinli motor seçenekleriyle ön plana çıkan Renegade’in tüm versiyonlarında olduğu gibi; Night Eagle donanım seviyesindeki versiyonunda da cazip fırsatlar öne çıkıyor.

Jeep Renegade Night Eagle’da kabin içerisindeki siyah tasarım detayları, anahtarsız giriş ve sürüş sistemi, elektrikli katlanır yan aynalar, elektrikli park freni, arka park sensörü gibi konfor öğeleri dikkat çekiyor. 18 inç siyah alüminyum jantlar, aynı bütünlükteki siyah far çerçeveleri ve “Night Eagle Logosu” gibi tasarım detayları ile diğer versiyonlardan ayrışan Renegade Night Eagle’da da ÖTV ve tüm indirimlere ek olarak eski otomobilini Jeep yetkili satıcılarına getirenlere 10 bin TL takas desteği de sağlanıyor.  Kampanyada, Jeep Renegade’in tüm model ve versiyonlarını  ayda 3 bin 100 TL’lik taksitlerle satın alabilme imkanı da sunuluyor.  

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Jeep’te cazip takas desteği

Jeep’te cazip takas desteği Jeep Compass sahibi olmak isteyenler eski otomobilini getirenlere ekstra 15 bin TL’lik takas desteğinden yararlanab...

Trend Motosiklet’ten avantajlı giriş

Trend Motosiklet’ten avantajlı giriş Trend Motosiklet’te ÖTV fırsatına ek olarak uygun satın alma avantajlarıyla da dikkat çekiyor.

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı