TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Suzuki’den özel bakım kampanyası

Suzuki’den özel bakım kampanyası

Tarih 15 Kasım 2018, 14:06

Suzuki sahiplerinin yüzünü güldürecek yepyeni periyodik bakım kampanyası Kasım ve Aralık ayları için devreye alınıyor.


16 Aralık tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, 3 yaş ve üzerindeki tüm Suzuki otomobil modellerinde, işçilik ve yedek parçada tam %30 indirim uygulanırken, check-up hizmeti de ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Üstelik yeni bir Suzuki sahibi olmak isteyen sevdiklerini yetkili satıcılara yönlendiren Suzuki sahiplerini de özel sürprizler bekliyor.

Otomotiv dünyasının efsanevi Japon markası Suzuki’de, Suzuki sahiplerinin yüzünü güldürecek yepyeni bir kampanya devreye alınıyor. 16 Aralık tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, 3 yaş ve üzeri tüm Suzuki otomobil modelleri için check-up hizmeti ücretsiz olarak sunulurken, yedek parça ve işçilikte tam %30 indirim uygulanıyor. Üstelik yeni bir Suzuki sahibi olmak isteyen sevdiklerini yetkili satıcılara yönlendiren otomobil severleri de özel sürprizler bekliyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Alfa Romeo, yazı yeni kampanyalarla karşılıyor!

Alfa Romeo, yazı yeni kampanyalarla karşılıyor! Alfa Romeo, Giulietta modeli için Mayıs ayı sonuna kadar birden fazla alım fırsatı sunuyor.

MINI’den may fest’e özel ötv avantajı ve takas desteği fırsatı

MINI’den may fest’e özel   ötv avantajı ve takas desteği fırsatı Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu MINI için May Fest’e özel kaçırılmayacak ÖTV avantajı ve takas desteğ...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı